Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szülés után hány rendszeres...

Szülés után hány rendszeres menstruáció után van esély újra teherbeesni?

Figyelt kérdés
Talán naív és buta kérdés.... elnézést. 10hete szültem császárral, de mivel a babánkat elvesztettük, szeretnék mihamarabb új terhességet vállalni. A fél évet- egy évet kivárni mindenképp javasolják amit meg is fogadunk, de már 2.5 hónapja hogy nem menstruálok.... A tejem sajnos még mindig néha csordogál, pedig nincs kit szopiztatnom :(, talán ezért késik? Mennyit várjak, mennyi idő után szóljak a dokinak szerintetek?
2010. ápr. 9. 13:19
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos nem lesz hasznos a válaszom, csak gondoltam leírom hogy őszinte részvétem és szívből kívánom hogy mihamarabb tudj újra babát vállalni és hogy minden rendben legyen!
2010. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami veled, veletek történt!!

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni.

Nem hívott vissza kontrollra? Ha aggódsz, keresd fel!

Hagyj magadnak időt gyászolni, mielőtt jönne az újabb kis jövevény (de te tudod, ez csak az én tanácsom)!

2010. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom ami veletek történt. Még menstruáció elött is teherbe eshetsz, mivel a peteérés a menstruációt megelőzi. Szóval akár már most is teherbe eshetsz, így jó lesz vigyázni. Igen, ajánlatos még várni, hogy regenerálódj, főleg császár után. Én császárral szültem, és azt mondták, hogy a következő babáig még várjak minimum 18 hónapot, de jobb, a 2 év. Valószínű még a tejcsi miatt nem indult meg a menstruációd, de az a biztos, ha rákérdezel a dokidnál. Szerintem ezt akár telefonon is megteheted.
2010. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!


2,5 hónap után jött meg elsőre császár után. Azóta 6 hetes terhes vagyok.

De nekem hamar elapadt a tejem. Addig nem jött meg.

Sok sikert!

2010. ápr. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ja előző vagyok! Van, aki úgy esik teherbe, hogy nincs is még menszije!

Szerintem ez nem attól függ hányszor volt meg, hanem attól, hogy van-e Pé vagy csak mensi!

2010. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mire írtam, nem előző lettem, hanem a 2.! Csak hogy elkerüljük a félreértéseket.
2010. ápr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nagyon-nagyon sajnálom :o(( Megértem, hogy most úgy tudsz észnél maradni, ha már a következő picire koncentrálsz. A tejed elállítására esetleg próbálj meg apasztó homeos bogyókat (a gyógyszertárban segítenek). Aztán, ha már elapadt, és még mindig nem jön meg a mensid, akkor szólj a dokidnak. Egyébként teherbe eshetsz akár most is, hiszen nem tudhatod, mikor van azelső ovulációd. Ne aggódj, van ideje megjönni a ciklusodnak, és drukkolok, hogy kárpótoljon az élet ezután a borzasztó veszteség után.
2010. ápr. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia! Én 18 hónapig szoptattam a lányom és ezidő alatt nem jött meg a menzeszem sem. Mikor megjött, 4 hónap múlva sikerült teherbe esnem. Nagyon drukkolok Nektek!
2010. ápr. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én is császáros voltam.
2010. ápr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!!!
2010. ápr. 9. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!