Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen jöttem rá hogy 3...

19 hetesen jöttem rá hogy 3 éve csal a párom a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
19 hetes vagyok, holnap 20. Biztos hogy így van, hogy csal. Jelek voltak eddig is. A megcsalás nem tudom meddig fajulnak, de nem elég az hogy 3 éve vagyunk együtt, és még mindig vele csacsog nem is keveset telefonon?? A telefon számlájából tudom, mert kedvezménnyel beszélnek, és látom, hogy mennyi az az összeg amit beszélnek, és abból jön le a kedvezmény. Mi tévő legyek? Most akartunk össze költözni hozzá, én még a szüleimmel lakok. Durva nem? Őrjöngök magamban, és iszonyat bánatos vagyok. Már van egy lányom, akivel szintén terhesen maradtam egyedül. Jól átgondoltam a terhességet is, hisz egyszer már megszívtam, nem akartam mégegyszer, de a Jó Istenke ver! A másik csajnak nem lehet gyereke, lehet azért van velem, és majd elakarják venni tőlem, hogy ketten neveljék?? Olyan sok rossz jut eszembe ilyenkor... Ha meg kibékülök, akkor pedig ez fog folytatódni?
2009. máj. 6. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Atya Isten,hogy tehet valaki ilyet!Gondolom,nagyon nehez de mindenkeppen leulnek vele beszelni,hogy o hogyan gondolja a tovabbiakban,mert ez nem vezet jora.Nem tudom nem lenne e jobb ha maradnal a szuleiddel,mert ez hogy idegeskedsz semmi keppen nem hasznal neked sem a babadnak.Eloszor is te mit szeretnel?Leelni az eleted egy ilyen emberrel aki eddig is atvert!Mindenkinek van parja a foldon,szerintem a tied nem o,mert aki egy kicsit is szereti a masikat az nem tesz ilyet.Bar sokszor mondjak,hogy egy jo asszony mindent megbocsat,HAT nem tudom en biztos nem tennem,ha valaki ilyet muvelne velem.
2009. máj. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És még ő van felháborodva... borzasztó!!! És ez nem az első, és nem is az utolsó ilyen húzása volt! Csak mindig megbocsájtottam... A szüleimnél egy picike szobánk van, és egy kiságy már be sem férne, meg elég, hogy egy gyereket már ide szültem, a másodikat is... egyedül meg nem tudnék fenn tartani egy lakást+ 2 gyerek + én. az tuti! Borzasztó ez az érzés, nem sok embernek kívánom ezt!!
2009. máj. 6. 12:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne haragudj hogy offolok,de nálunk kb hasonló a helyzet csak még nem bizonyosodott be hogy megcsal,de a kapcsolatunk padlón van.Megkérdezhetem hogy mik voltak a jelek?Nálunk is vannak titkos telefonok,de állitolag 300km-re van az ex nője.Ha gondolod priviben is beszélhetünk,hátha tudunk segiteni egymásnak. 15 hetes kismami
2009. máj. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rettentően sajnálom. És nem értem hogy miért vannak ilyen férfiak.Ezt inkább nem illetem jelzővel.

Két példát mesélnék el ha megengeded. Az egyik a barátnőmé. 2 évvel ezelőtt megismerkedett a "nagy ő"-vel. Kitűzve esküvő, tervezzünk babát stb. Útban is volt a baba(kb 10 hét körül) derült ki szintén ugyanez, hozzátéve annyival, hogy a srác csak azért jött össze a barátnőmmel, hogy bosszantsa az exét, hogy ő hamarabb talpra állt és bizonyítson. Emellé még egy jó adag alkoholszeretet is rájött. Még az ex miatt ivott.

Szétmentek, megszületett Andriska. Majd interneten kezdett böngészni a barátnőm és teljesen véletlenül bukkant a mostani párjára. Ég és Föld. Már a közös babán "dolgoznak". Tudom ezt már egyszer végigjártad.

A másik az én példám. Mikor születtem apámról derültek ki dolgok sőt őneki még a másiktól velem egykorú gyereke is épp útban volt.:( Anyu is attól félt, hogy engem majd rángatni fognak, elvisznek stb. Ezért én anyu nevén vagyok és büszkén viselem.:) Apám soha felém se nézett azóta. De történhetett volna másképp is.

Gondold meg. Nem kell a párod nevére venni(ha meg tudod oldani). Ne izgulj egy életen át azon, mikor jut eszébe hogy van egy gyereke.

Nem tudom tudnak e segíteni a történetek.

Nagy kitartást kívánok Neked. És egy igazi nagyon jó társat minél előbb.

2009. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, szegény! Nagyon sajnállak! Az egészben az a legrosszabb, hogy ha rendeződnek is köztetek a dolgok, nagyon nehéz lesz ezek után megbíznod benne! Elhiszem, hogy sok minden jár az eszedben, de nyugi, senki sem tudja elvenni a kisbabádat, ez azért jogilag sem lenne egyszerű, és valószínűleg nem is terveznek semmi ilyesmit, tehát az ilyen butaságokat verd ki a fejedből!A döntésben érdemi segítséget nem tudunk adni, mert neked kell mérlegelni, hosszútávon mi lenne a legjobb a gyerekeknek és neked! Kívánom, hogy rendeződjön az életed minél hamarabb, hogy a babavárás hátralévő része boldog időszak legyen!
2009. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat... Ő váltig állítja, hogy én kébzelődöm, pedig nem, sőt ellenem akarja fordítani a dolgot, hogy tuti azért balhézok, mert nekem van valakim. Okos ember. Nem tudom mi lenne a jó, nem lehet így élni, azt hittem a terhesség mindent megváltoztat, szerinte igen,de szerintem csak annyit, hogy nő a hasam. Ja, és még ő van felháborodva, hogy ha valami baja lesz a gyereknek mert én "hisztizni" merek mert ő megcsal, akkor ki tudja mit csinál... Borzasztó ez...

A jelek pedig azok voltak, hogy megpróbált lerázni, rideg volt velem, titkos telefonok, megmagyarázatlan hol létek.De jelzem nekünk már terhesség előtt is voltak ilyen jellegű gondjaink, és ha egyszer volt már rá példa, akkor az emberben ott van... Ettől mocskosabb dolog.. és már egyszer átéltem, és mindig ettől féltem... és óvtam magam, hogy egyszer már megszívtam, mégegyszer nem lehet... De igen..

2009. máj. 6. 12:51
 7/7 anonim válasza:

Nagyon sajnálom! Kitartás!!! Légy erős,és gondolj a picire és a lányodra!

Én is érzem,hogy megcsal a párom. Nekünk most született babánk, Bence. Nekem is a terhesség előtt,közben és utána is eljár,titokzatos,telefon,emailek,stb...megy állandóan.

Már 2 hónapos Bencém,és nem voltunk együtt egyszer sem. Maradt egy pici hasam még,és arra fogja a visszautasitást. Tiszta barom,azt hiszi idiótának nézhet. Még,hogy egy férfi több,mint 6 hónap után ne akarna együtt lenni a párjával.

Sírtam sokat,de nem fogom feladni,erős leszek. Tégy így Te is. Tudom nem könnyű,de muszály lesz a gyerekek miatt főleg. Te se,én sem ezt érdemeljük.

Minden jót kívánok,és jó egészséget!! Vigyázzatok magatokra!!

2009. nov. 8. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!