Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idősen raktátok a...

Mennyi idősen raktátok a babára a terpeszbetéte?

Figyelt kérdés
Milyen idősen érdemes és napi hány órára?Válaszokat köszönöm.
2009. máj. 6. 11:58
 1/3 anonim ***** válasza:
5 éves a lányom annyira nem emlékszem már, de talán 2 hónaposan... és 3 hónaposan vittem az ortopédiára. Most is terhes vagyok, de sok mindenre nem emlékszem.
2009. máj. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hallottam,hogy talán 1hónaposan érdemes rátenni és a 4-dik hónapig napi 3-4órát maradjon a babán.Boldog babavárást.26hetes km.
2009. máj. 6. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy gondolom, hogy csak akkor kell ha a csipő szűrésen az ortopéd orvos szükségesnek tartja. Akkor úgyis elmondják, hogy hogyan mennyi ideig kell használni. Tudom, hogy van terület az országban (Pl. Miskolc) ahol kivétel nélkül minden babának javasolják. Nem hiszem, hogy túl sok értelme van ha nincs semmi gond a baba csipőjével.
2009. máj. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!