Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A születendö babatok korhazbol...

A születendö babatok korhazbol hazamenös cuccait is akkor raktatok össze amikor a korhazi böröndöt?

Figyelt kérdés

Most kezdem a börönd pakolasat, es felmerült bennem ez a kerdes, mert szerintem ha a ferjemet kernem meg, hogy hozzon majd be elviteles cuccuot, haaat.... :D

Biztosan emlekezetes nagy nevetes lenne az altala behozott cuccok összevalogatasa lattan, de most inkabb megis lemondok az efajta viccrol... :)

Ugyhogy arra gondoltam, hogy nehany alternativat összekeszitenek, hidegebb- melegebb idöre, valamint 50-es, 56-os, es 62-es meret szerint is.

Tehat a kerdesem : Ti ezt mikor raktatok össze?


2009. jún. 8. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Az én férjem is eléggé bicebóca az ilyen ügyekben, így én a kórházi csomagom mellé odakészítettem egy kis motyót, amit a babának kellett behoznia hazamenetelkor.

Szerencsém volt, mert télen született a baba, így csak hideg időre való holmit pakoltam össze. Nem hiszem, hogy ha több választási lehetősége van a csomagok között, akkor ki tudja választani a megfelelőt. :-D

A férjed Te ismered, de ha elé is ilyen sok lehetőséget teszel, lehet Ő is el fog veszni közte. Tehát vagy mielőtt elindul értetek a kórházba telefonon segítséget kér tőled és megmondod melyik cetlivel ellátott csomagot hozza be, vagy az egészet egy táskába pakolod és elhozza mindet, aztán majd Te a kórházban ráadod amit szeretnél.

A táskát az autó úgyis elbírja.

A méretekkel vigyázni kell, mert nekem az egyik gyerek 60 centivel született, a 62-es ruha mégis óriási volt Rá amivel készültem. Jobb lett volna az 56-os, de hát ki gondolta volna...Így szegényemnek kényelmetlen volt, mert behúzta a lábacskáit és mindig beleakadt a rugiba.

2009. jún. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még van egy kis időm, de már most elterveztem hogy fogom csinálni.

Tehát külön táskában az én cuccaim, külön a Picié ahogy írtad minden eshetőségre felkészülve. Szülésre csak a saját cuccomat viszem be, aztán majd a párom behozza a Picurkáét mikor mehetünk haza! :)

Könnyű szülést Neked!

2009. jún. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
77%

Szia én jövő szerdára vagyok kiírva, a táskám már hetek óta kész. Én a táskával egyidőben (31-32 hét körül) az autós babahordozóba készítettem a hazamenős ruhácskákat, két garnitúrát, kánikulára ill. hűvösre. Kis zacskóba tettem a ruhácskákat meg egy textilpelust, és az egészet behúztam egy nagy szatyorba, hogy ne porosodjon. Ott van a kiságy mellett, így a férjemnek csak fel kell majd nyalábolnia a motyót :)

A szülőszobai, ill. gyermekágyas és babacuccokat én mind egy táskába tettem, szerencsére befért, mondjuk a manónak csak pelenka kell meg popsitörlő.

ja és én mindenből rögtön csak 62est vettem, ezért az összekészített ruhák is ekkorák. Ha kicsit lötyögni fog, sebaj :)

Minden jót neked!

2009. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!