Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki december első hetére van...

Aki december első hetére van kiírva hogy érzi most magát? Milyen tüneteitek vannak vagy nincsenek?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 12:30
 1/9 anonim ***** válasza:

bár én nem első hetére, hanem a vége felé vagyok kiirva, de nekem semmi rossz tünetem sincs. nincs hányingerem, nem szédülök, szerencsés vagyok:-) viszont ami még jobb hogy nőttek a melleim, bár egy kicsit eresnek látszanak, de azthiszem terhesség alatt ez normális. és fogytam két kilót. :-) de ezt annak tulajdonítom hogy iszonyatosan kívánom a zöldségeket és gyümölcsöket, és odafigyelek hogy mit eszek.

Te hogy vagy?

2009. máj. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nálam is csak mellfeszülés van a kezdetek óta, semmi egyéb tünet. Én kívánós sem vagyok, hízni sem híztam.
2009. máj. 6. 12:40
 3/9 anonim ***** válasza:
na az jó. én szedem az elevitet december óta és attól se híztam, szerencsére.:-)
2009. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ja, bocsi első voltam. :-)
2009. máj. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én dec.1-re vagyok kiírva. Én sem híztam, viszont sokat hánytam, de ez szerencsére 2 hete elmúlt. A mellem állandóan feszül, az összes melltartómat kinőttem. Erős hangulat ingadozások, has puffadás, sok pisilés mindennapos. Nálad?
2009. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is december 1-re vagyok kiírva! :) Én eddig is sokat jártam pisilni, így ez már fel sem tűnik.... :)
2009. máj. 6. 13:54
 7/9 anonim ***** válasza:
Én dec közepére várom a babát. Egy hete elmúlt a nagyon erős hányinger, viszont állandóan szomjan akarok halni, a mellem...hihetetlen már most! :)
2009. máj. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én december 10-re vagyok kiírva.Meglepő módon pár centit nőtt a pocim,nem csak én vettem észre.Mellem kissé feszül,nem vészes,plusz 3 kiló és néha görcsök.Hihetetlen fáradékonyság és 6. hétfőn éjjel-nappal hányinger,hányás nem volt.Remélem pár hét és elmúlnak a kellemetlen tünetek,elég rosszul viselem,főleg a fáradékonyságot.Reggel felkelek s már aludnék tovább. :D
2009. máj. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok.Állandó pisilés nálam is van,2 hete minden éjjel felkelek,nem tudok végigaludni egy éjszakát és szomjan halok egész nap.Femibiont szedek,azóta jött fel az a 3 kilócska,de nem tud most érdekelni,lényeg,hogy a baba jól legyen.Május 11-én ismét UH. :)))
2009. máj. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!