Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek lesz december egy éves...

Kinek lesz december egy éves gyereke? Első sorban azok érdekelnének akik 34-hétre születek. Én kisfiam december 19-én született 2140 grammal és 46- centivel

Figyelt kérdés
2011. nov. 18. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Jelen!December 3-án született 36. héten 2590g 48cm és kisfiú:)
2011. nov. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szia mit tud már a kisfiad?Enyém tud már kapaszkodva menni Mit vesztek neki első szülinapjára.Én még nem tudom ő második kisfiam és elég sok játékunk van,így nehéz a döntés!
2011. nov. 18. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem nekem, hanem egy rokonomnak született akkor a kisfia, igaz, nem volt koraszülött. Ő is lépked, ha fogják a kezét, szerintem már nem kell neki sok a járáshoz. Akkor ha a te kisfiad koraszülött, nincs lemaradva semmiről, sőt.
2011. nov. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én is vélekedek róla,elméletileg január 29-re voltam,kiírva,sokszor én is el csodálkozom,milyen ügyes,és okos nagy kisfiú.Igen koraszülött volt,de sokszor,már az is felmerül bennem,hogy elszámoltuk az időt,egyébként csak,abból látszik.hogy előbb született,hogy picuri,de,mondjuk én is alacsony vagyok,de majd meglátjuk,mekkora lesz.
2011. nov. 29. 09:24
 5/8 anonim ***** válasza:
Egy idő után behozzák ők a lemaradást. Én is koraszülött voltam (36 hét). Vagyis hivatalosan nem, mert elértem a 2500 grammot. Szintén egy éves korom környékén indultam el, ahogy a kortársak. Ha belegondolunk, egy részről érthető, másrészről csodálatos, hogy a természet hogyan tud korrigálni ilyen dolgokat. Azt, hogy érthető, úgy értem, hogy végül is kint ugyanannyi időt töltött, tehát azt a fajta mozgást amit a méhen kívül kell csinálni, ugyanannyi ideje csinálja, mint a kortársak. Tehát reálisan elképzelhető, hogy mindent ugyanakkor is csinál
2011. nov. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem 17-én lesz 1 éves a kislányom! Ő 36. hétre született 2450 gr-mal és 43 cm-rel. Szintén lépeget a bútorok mellett és eléggé mini-manó :) az ajándék ugyanúgy nagy kérdés, mert második lány és nekünk is van mindenünk!
2011. dec. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia te kislányod is picurka súllyal született,mint az én kisfiam.De nagyon ügyesek,ahhoz képest,hogy előbb születek.Merre felé laktok,mi Budapesten
2011. dec. 7. 05:35
 8/8 anonim ***** válasza:
mi is, Újpesten!
2011. dec. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!