Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Babát váró anyukák, ti megvenn...

Babát váró anyukák, ti megvennétek? Ha igen, mennyiért?

Figyelt kérdés

mi az az ár amit ti kifizetnétek ezért a csomagért.

Graco Mirage Plus babakocsi, hordozóval, lábzsákkal

Brevi etetőszék, dönthető háttámla több pozitcíóba, állítható magasság, párnázott ülőrész, kagylóüléssel.

egy pihenőszék, állítható háttámla több pozítcióba, lábtartó is állítható stb...

több babajáték (csörgők, rágókák, babakocsira tehető játék)babakocsiba zsák, új varrónő által vart porár, cipzáros....


minden szép állapotban van, nem sérült, hibás (az etetőszék huzata két kisebb helyen megrepedt kb 2cm, de nem látható helyen)


ti ezekért mennyit fizetnétek?


2011. nov. 2. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
én a babakocsit 4 éve 20 ezerért vettem használtan(vagy az elődje de kinézetre ugyanez)tehát ennyi max. a kocsiért,de csak ha ujszerü állapotban van.
2011. nov. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem összesen egy 40.000ért eladható, ha jó állapotú!
2011. nov. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

40-50.000 Ft körül adnám el.

Mert a pihenőszék sem olcsó, egy babakocsi sem, az etetőszékről nem is beszélve.

2011. nov. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi


és szerintetek ha 1ft-ról indítanám, nem fürödnék be vele?

mert ha fix áron rakom fel tuti nem vinnék el,

megpróbálom... hátha

már nagyon útban vannak

2011. nov. 2. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!