Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyha szörös a hasam és...

Hogyha szörös a hasam és leszörtelenitem szörtelenitövel az árthat a babának?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 13:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, lehetőleg ne "vegyileg" szőrteleníts, inkább mással próbáld addig, míg meg nem születik. Szerintem!
2009. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
60%
Hagyd, ha megszültél elhullik.
2009. máj. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Dokim mondta, hogy szülés után kihullanak ezek a szőrök. Ha elkezded szőrteleníteni, utána később mindig kell. Gondold meg.. nem éri meg szerintem.
2009. máj. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
akor most agodnom kel mert sajnos szörtelenitö krémel leszörtelenitettem már most mit csináljak léci segitsetek?
2009. máj. 6. 14:18
 5/9 anonim ***** válasza:
most már semmit se csinálj, de a terhességed alatt ne használj vegyszert a bőrödre, felszívódik és bekerül a véráramba. Gondolom egy "csík" még nem súlyos adag, de kerüld ezentúl!
2009. máj. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3. vagyok.. Ne aggódj, ha csak egyszer csináltad, valószínűleg semmi gond, csak rendszert ne csinálj belőle, nem hiszem hogy jó a babának a bőrön át felszívódva.. A borotva rosszabb lett volna a szőr szempontjából, mert akkor erősödött volna a szőr. Most nincs semmi gond, ne foglalkozz a szőrökkel. :) Vele jár.
2009. máj. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Terhesség után kihullik, én nem csinálonám / csinálom. Sztem ki lehet bírni, úgysem csak melltartó van rajtunk.
2009. máj. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

a 2. vagyok. miért pontoztatok le?

Igazából írhattam volna bővebben, de azzal megbántottam volna a kérdés íróját... nem is értem hogy juthat eszébe? Még a hajfestés sem jó a babának... na mindegy.

Szőrteleníteni a hasat?????? Istenem... de jó hogy egyeseknek ilyen komoly gondja van...

2009. máj. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem én pontoztalak le én nem is szoktam pontozni
2009. máj. 6. 18:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!