Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha télen szülöm a babáimat...

Ha télen szülöm a babáimat (ikrek lesznek), akkor az azt jelenti, hogy hetekig ki sem mozdulhatunk a lakásból?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 17:54
 1/3 anonim ***** válasza:
95%
Szia, én télen szültem a kislányomat, és most is október végén fogok. 2,5 hetet tartottunk be, szoktattuk teraszon, fokozatosan a levegőhőz. A harmadik héten már sétáltunk, imádtam, mert jókat aludt a levegőn.16 hetes km.
2009. máj. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

dehogy jelenti azt.Persze feltéve ha nem lesznek koraszülöttek.Ha semmi problémátok nem lesz,1 hét után nyugodtan szoktathatod őket a kinti levegőhöz.Meglátod majd imádni fogják,jókat alszanak kint.

Nekem 3 gyerekem van,2 téli közülük,a kórházból való hazaérkezés másnapjától szoktattam őket a levegőhöz.Első nap 10 perc nyitott ablaknál felöltözve.Második nap 15 perc a teraszon kocsiban,harmadik nap fél óra kocsiban,aztán 50 perc,utána pedig 2-3 órát sétáltunk naponta az etetések között.Mínusz 5 fokig mindennap kimentünk.Persze jól felöltözve,a kocsi kibélelve,plusz téli paplant tettem bele alá fölé,és a kocsi lábzsákját.

Azt ajánlom jól téliesíthető kocsit vegyetek nekik.

Boldog babavárást,problémamentes szülést jó egészséget kívánok nektek.

2009. máj. 6. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,kissé megnyugodtam:)Kellemes babavárást,babázást:)
2009. máj. 6. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!