Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mekkora az esélye, hogy...

Mekkora az esélye, hogy ikreim fognak születni, ha a párom, és saját családomban is voltak ikrek?

Figyelt kérdés
Páromnak,és nekem is van ikertestvérem. Valószínű,hogy én is ikreket fogok szülni?
2011. okt. 4. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy anyai ágon öröklődik hajlam, tehát a párod rokonsága nemigen számít egyáltalán, csak az anyukád nőnemű felmenői.

persze a véletlennel meg nem is lehet előre számolni, úgyhogy esély mindig van :-)

2011. okt. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem igen!

én csak abból indulok ki hogy én voltam az első anyuméknak majd jött a kisöcsi.

pároméknál szintén így volt.,és nekünk is kislányunk lett.

sőt a párom növérének is kislány lett az első.

lehet ez tényleg véletlen de nem hiszem.és a párod is nagyon befolyásolja azt a dolgot!!!föleg ha ott is ikrek voltak.

számtalan ilyet tudnék írni még.

2011. okt. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pároméknál minden családban van egy iker pár.


Mi nálunk minden másodikban. Egy nővérem van, ő nem szült ikreket, egy húgom(ikrem) ő leszbikus és én se szültem ikreket.


Így nálunk ez egyenlőre még nem jött be.. de ha lesznek majd még gyerekek, akkor lehet, hogy születik iker!

2011. okt. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak anyai ágon öröklődik és a 2.generációnál általában.Nálunk ükmamám volt iker aztán nagyanyának lettek ikerlányai(7.és 8.)anyukámnál is ikerterhességnek indult de az egyik baba elhalt,csak az öcsém született meg.Ez érdekes dolog,mert van anyukámnak 5 lánytestvére azoknak van 7 lányuk és én vagyok most ikrekkel terhes!Tehát nem az ikreknél jött ki.Majd lehet,hogy ott is valamelyiknek a lányánál:)Szóval elég ikres család vagyunk! Te szeretnél ikreket?
2011. okt. 18. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen,szeretnék én is :) Csak így nem tudom,mennyi az esélye,ha nekem és páromnak is van ikertestvére,de több ikerről nem tudok a családban.
2011. okt. 21. 18:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy másik kérdés válaszolója azt írta,hogy ő peteérést segítő teát ivott 4 hónapig és szerinte attól van két baba a pocijában!
2011. okt. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!