Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet az, hogy vizsgálat...

Mitől lehet az, hogy vizsgálatkor mindig azt mondja az orvos, hogy nagyobbnak érzi a babát, ultrahangon pedig mindig jók a méretei az adott héthez?

Figyelt kérdés
2009. máj. 6. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
66%
Ne törődj ezzel.Valószínűleg arra utalt a dokid,h lehet korábban fogsz szülni a kiírt dátumnál.Nekem 3 héttel korábban mondta a doki,h ebből túlhordás lesz,és 4 napot rá is húztunk,és nem is lett egy óriás bébi.Szóval ne tervezz semmi komolyat a 38. hét után.
2009. máj. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Még 25 hetes vagyok.

Ma is és 4 hete is azt mondta a vizsgálatkor, hogy nagyobbnak érzi.

A 18 hetes és a 23 hetes uh-on is normális méretei voltak.

???

2009. máj. 6. 20:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia. Miért nem kérdezted meg a dokit?
2009. máj. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én csak simán nem foglalkoznék vele.

Nagyon durva becslést tudok csak elképzelni betapintás alapján.

Mekkora gyakorlat kell ahhoz, hogy beszámítsa hogy milyen vastag pl. a bőröd? Hogy tudna milliméter pontos becsléseket adni pl egy fejméretre -ami a legfontosabb mérőszám, és 5 hét alatt -pl 23-27 héz között is csak kb 1 centit nő?

2009. máj. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos több a magzatvíz és azt érzi a vizsgálatnál.Nekem úgy volt!
2009. máj. 7. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!