Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33 hetes kismamik! Ti hogy...

33 hetes kismamik! Ti hogy érzitek a babátok mozgását?

Figyelt kérdés
én mostanában már úgy érzem hogy kevesebbet mozog.valamikor szinte alig akar mocorogni épp csak elhúzza a hasamnál valamiét valamikor pedig alig akar megállni és kirúgdossa bent mindenemet!nektek hogy van?ez normális már ilyenkor?és amúgy hogy vagytok?hogy álltok a vásárlással,mosás,vasalás stb........?
2011. nov. 4. 15:39
 1/2 anonim ***** válasza:

szia! az én kislányom úgy mozog, mint egy kis kígyó, néha megijedek tőle, azt hiszem, menten kiugrik az oldalamon:))) Nem nagyon vannak csendes napjai.

Amúgy jól vagyok, aludni nem tudok, de ezt már megszoktam, este ég a gyomrom rettenetesen, erőm már alig van a nagyfiamra.

Minden ruhácskája ki van mosva, ezeket ki is vasaltam, a textílpelusokat még nem vasaltam ki. A kelengyéjéből már csak 1 törölköző hiányzik. Tegnap vettem meg a szülés utánra a betétet, melltartóbetétet és egy szép kézi mellszívót. A pelus hiányzik még a kórházi csomagból, magamnak kell még pár dolgot vegyek. Babaágy még nincs meg, de már tudjuk, milyen lesz, szóval a férjem magától is meg tudja venni, ha úgy adódik.

2011. nov. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az enyém is elég aktív mostanában!

A babának mindene meg van, nekem kell még a kórházi csomagba egy-két dolog.

Ja meg vasalni kell még a textil pelusokat!:)

2011. nov. 5. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!