Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A fájások csak mozgáskor...

A fájások csak mozgáskor jelentkeznek? Segítene valaki nekem?

Figyelt kérdés

Ha fekszem akkor óránként 1-2 erős fájásom van, ami derékból indul.


Ha felállok és jövök-megyek akkor 12-17-15-20 percenként jelentkeznek.


Ezek még csak jóslók vagy már készülődik valami?


Egész nap figyelek, sokat keményedek, görcsölök a fájások alatt.


38 hetes múltam


2011. nov. 6. 18:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt így nehéz lehet megmondani,akár a szülés előjele is lehet,de lehet jósló is.A 38 heteddel bármi lehet.Hogy állsz a nyákdugóval,esetleg barnázás,halvány rózsaszín valami?
2011. nov. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez már kezdeti stádium! A 38. héten teljesen jó, és normális hogy ezt érzed!Figyeld, és ha sűrűsödnek menj a kórházba4jobb félni mint megijedni!
2011. nov. 6. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat!

Nyákdugó sehol, de a méhszájam csütörtökön már 1 ujjnyi volt.


Az a furi, hogy ha fekszem akkor ritkul, de ha felállok pl. mosdóba megyek akkor jönnek rögtön.

Figyelek akkor tovább :)

2011. nov. 6. 18:50
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezek a jóslók. Arról lehet felismerni, hogy helyzetváltoztatásra enyhülnek.

Ha majd beindul, akkor már a fejed tetejére is állhatsz, akkor sem fognak ritkulni.

Egyébként:

jósló: 20-30 mp és rendszertelen

rendes fájás: 40-60 mp és rendszeresen jön, percre pontosan (vagy nagy ritkán 5-7-5-7 p például)


Ha kellemetlen, beülhetsz egy kád jó meleg (de nem forró) vízbe. A jóslók a vízben leállnak. Ha igaziak, azok sűrűsödni és erősödni fognak.


Ez beindulhat ma éjszaka, vagy három hét múlva, nem tudni.


Szép szülést!

2011. nov. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm Neked is!


Egy-egy fájás kb. 1 percig is eltart...hát nem tudom.

Majd meglátjuk :)

2011. nov. 6. 19:07
 6/15 anonim ***** válasza:
Mintha én írtam volna a kérdést, csak én még 28 hetes vagyok..:(:( A védőnőm kórházba küldött, de a párom szerint hívjam fel holnap a dokim, majd ő megmondja, ma már nem engedte, hogy felhívjam.. Remélem én még egyben maradok egy darabig. Neked viszont kitartást és könnyű szülést!:)
2011. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az már szép! :o)


Biztos különbözünk, de nekem amikor beindultak a 2rendes fájások", én már nem tudtam volna netezni egyik alkalommal sem...


Viszont mindkétszer a 38-on szültem. :o)

Hajrá!

2011. nov. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!


Tudod, mi a szép? :)

Az, hogy Te biztosan az első babánál is tökéletesen tudtál mindent, nem volt benned egy szemernyi kétség sem.

Biztosan rögtön tudtad, hogy jósló vagy rendes fájásod volt

:D


Mázlista vagy!


Hidd el a következő gyereknél már én is TAPASZTALT leszek és nem várok majd megerősítést és jó tanácsot!

2011. nov. 6. 19:49
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

No ebben ne reménykedj!

Én a másodiknál sokkal bizonytalanabb voltam, mint az elsőnél. :o))) (Még egy vakjáratunk is volt a kórházba két nappal szülés előtt)

Kíváncsi vagyok, a 3-al mi lesz, bár ere még néhány hónapot várni kell!

2011. nov. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként az volt a furcsa, hogy nagyon sokszor azt hittem, ez már az lesz, viszont amikor tényleg kezdődött, az eltéveszthetetlen volt.

Ezt kívánom Neked is!

2011. nov. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!