Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor jelentkeznek legjamarabb...

Mikor jelentkeznek legjamarabb a terhességi tünetek?

Figyelt kérdés
Jó 1 hete volt a pete érésem, együtt is voltunk. Most tele vagyok pattanásokkal, pedig csak menseskor szokott lenni, és szédülök reggel mikor felkelek. Teszt mikor mutatja ki leghamarabb?
2011. szept. 5. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Aznap csináltam tesztet amelyik nap nem jött meg. Halványan pozitív volt. És én már akkor rosszul voltam, hánytam is.
2011. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Valami nagyon hamar megérzni,de sokszor csak belépzeli magának...

5hetesen már kimutatja!

2011. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jövő hètfőn kéne megjönnie, korainak tartom én is hogy ez a baba miatt legyen, max.1-1,5 hete eshetteml teherbe, korai lenne, de nem tudom mire vélni a ma reggeli szédülésem. Van már 1 babám, akkor semmi terhességi jelem nem volt, csak nem jött meg.
2011. szept. 5. 09:01
 4/6 anonim ***** válasza:
5. héttől éreztem hányingert meg szédülést, ez tartott a 15. hétig. Nem tudtam, hogy babát várok, de ahogy kimondta a doki egy csomó tünetem jelentkezett :D
2011. szept. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A szervezet az első pillanattól kezdve érzékeli a picit, de tünetek csak a kimaradó menzesz környékén válnak nyilvánvalóvá. Amit most érzel, azt agyilag hozod létre magadnak...
2011. szept. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

onnantól, hogy kimarad a menzi. Aki hamarabb érez, szerintem csak beképzeli magának, annyira vágyik a babára. Szédülés lehet éhségtől, melegtől, idegességtől és még 1001 dolog miatt.

Én az 5. héttől voltam rosszul.

2011. szept. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!