Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi az oka annak, hogy hirtelen...

Mi az oka annak, hogy hirtelen elmúlt a mellduzzadásom és az érzékenysége?

Figyelt kérdés
Egészen a mai napig be voltak durranva a melleim,és egyik napról a másikra elmúlt!Teljesen normálisan "működnek"!Nem érzékenyek,olyan,mintha nem is lennék terhes!! 10hkm
2011. nov. 6. 23:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normalis, ahogy kozeledik a masodik trimeszter altalaban ugy mulnak az elso trimeszter "tunetei".
2011. nov. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most léptem át a 11.hétbe és nekem is 2 napja múlt el pedig eddig nagyon meg voltak duzzadva és érzékenyek voltak, sőt ezzel párhuzamosan az "esti" rosszulléteim is enyhültek.

Én is aggódtam, de pénteken voltam dokinál, elmondtam neki és mindent rendben talált szerencsére.

Beszélj a dokiddal, mikor mész hozzá legközelebb vizsgálatra?

Én most megyek majd genetikára, védőnőhöz.

Neked már látszik 10 hetesen?:)

2011. nov. 7. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nekem már látszik,többen is rájöttek a hasamról!! Igaz,ikreim lesznek.Ma megyek dokihoz,remélem minden oké!
2011. nov. 7. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!