Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szept.17 -n volt utolso...

Szept.17 -n volt utolso mensesem.2-3 hete fájdogál az alhasam és reggelente kis hányiner éhség érzet nappal többszöri pisilés. Csináltam ma tesztet negativ lett. Clearblue compact a neve menyire+bizhato teszt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 7. 18:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanez van, csak nekem szept. 25-én volt meg utoljára. Van 2 negatív gyógyszertári tesztem, most készülök dokihoz. Nem ismerem ezt a tesztet, de csak a gyógyszertári a tuti.
2011. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem szeptember 28 volt meg utpljára,és éppen ma 2 hete mensi előtt 2 nappal pozit teszteltem.Ha nektek még mindig negatív,nézessétek meg magatokat orvossal,ez már sok késés!
2011. nov. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia szerintem sz egyik legmegbízhatóbb teszt nekem csak ez mutatta ki a nemvárt utáni nap halvány + lett egyből.Hát nem tudom én azért elmennék dokihoz.
2011. nov. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat én is szerdán készülök orvoshoz hát remélem h baba lessz és nem más :) majd irjatok hogy mi volt az orvosnál babát kivánok nektek
2011. nov. 7. 19:08
 5/18 anonim ***** válasza:
A Clearblue nem egy érzékeny fajta teszt. Vegyél egy tizes érzékenységűt holnap és azt csináld meg. Esélyes, hogy pozitív lesz, szurkolok!
2011. nov. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

A Gabriel tesztet gyógyszertárban megkapod 850ft körül van, kétszer érzékenyebb, mint a clearblue!

Lehet késői pé-d, én drukkolok, de a tünetek picit később jelentkeznek szerintem. Inkább nagyon drukkolok, nekünk 3 év próba után jött össze!

2011. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

19:02 vagyok,a gabriellt nem ajánlom,bár nagyon jó teszt,nem igazán mutat téveset,csak nem elég érzékeny,akármi is van ráírva.Mensi előtt 2 nappal teszteltem halvány pozit,másnap másikkal fele erősségű volt a tesztcsíkom,és megint másnap,mensi napján a gabriell alig látszott.Para beindult,irány a gyógyszertár,vettem másfajtát,na az szintén szép pozi volt.Szóval a gabriell jól mutat,csak gyengén.

5+5 :)))

2011. nov. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
kiszámoltam itt a neten kalkulátorral h mostanra már 7 hetesnek kell h legyek mostanra már szerintem+nak kellene lennie akármilyen tesztnek.szerintetek?
2011. nov. 7. 20:51
 9/18 anonim ***** válasza:

hát igen, mensi szerint kb annyi, de volt egyáltalán peteérésed? szoktad mérni a hődet? vagy vizsgáltak ultrahangosan, hogy volt e domináns tüsződ?

csak ezek a kiindulópontok vannak :s

2011. nov. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
hát nem voltam még orvosnál szerdán megyek
2011. nov. 7. 21:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!