Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mellfeszülés, érzékeny mellbim...

Mellfeszülés, érzékeny mellbimbó, fáradtság, folyton éhség érzet, petefészek szúrás, sűrű pisilés, fázás, néha kicsi fejfájás, valamint pici szédülés, szinte mindefélét ennék, kívánok csomó kaját, hangulatingadozás. Ez már a terhesség (jelei)?

Figyelt kérdés
Tüneteim: mellfeszülés, érzékeny mellbimbó, fáradtság, folyton éhség érzet, petefészek szúrás, sűrű pisilés, fázás, néha kicsi fejfájás, valamint pici szédülés, szinte mindefélét ennék, kívánok csomó kaját, hangulatingadozás. Kb 6-7 nap múlva kéne csak megjönnie. Remélem nem fog! :))
2008. jan. 6. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek egyértelműen a terhesség jelei. Nagy esélyed van rá, hogy összejött.Várd ki azt hat napot és tesztelj!
2008. jan. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szeirntem is várj,és tesztelj!De ne ijedj meg, ha nem mutatja még ki, bár én így jártam, azóta sem teszteltem még. De a tüneteid alapján szerintem kifogja mutatni, ha van valami. De én megvárnám amikor nem kellene neki megjönnie:)Sok sikert szorítok!
2008. jan. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szia!lett belőle baba?
2009. ápr. 19. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

sziasztok,


szeretnénk babát.

most vagyok menstruáció előtt előtt 9nappal.

kissé érzékenyek a mellbimbóim.fájdogál a mellem és egyre többet eszek.

tegnap volt olyan hogy baracklekváros zsemlét ettem s hirtelen megkívántam a párizsit...

volt olyan érzésem egy hete mintha meg akarna jönni.

szerintetek lehet baba?

2011. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mi történt azóta? :)
2011. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia!mi lett veled azóta!Lett babyke? Nekem is hasonlók a tüneteim!
2012. márc. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem az tűnt fel mostanság, hogy előreesett a hasam alsó része, valamint irreális mértékben, eddig soha nem tapasztalt módon megnőtt a mellbimbóm és felváltva tapasztalok érzékenységet.

Mindig össze-vissza jött meg. Az eddigi leghosszabb ciklusom 40 nap volt. Most a 43. napon vagyok. Holnap tesztelek. De nekem se hányinger, se farkasétvágy, se undor, a fáradtság meg a munkámból adódik (szellemi, nem fizikai). Bár ásítozok elég rendesen :D

2012. jún. 4. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!