Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » ET+14. napon mennyi a norm&agr...

ET+14. napon mennyi a normàlis hcg hormon?

Figyelt kérdés
nekem 849 lett.
2011. nov. 7. 18:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Erre eleg nehez valaszolni, mert hatalmas elteresek lehetnek.


HCG szintek a fogamzástól eltelt idő szerint:

9. nap min. 17- max.119

10.nap min. 17- max. 147

11.nap min. 33- max. 220

12.nap min. 33- max. 429

13.nap min. 70- max. 750

14.nap min. 111- max. 1690


Azaz a tied a min-max tartomany kozepen van kb.

2011. nov. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!ezek szerint ez màr nem is lehet ikerterheség?
2011. nov. 7. 19:28
 3/12 anonim ***** válasza:

Elvileg ettol meg lehet, mert altalaban magasabb ikerterhessegnel a hcg, azaz a normal ertek felso hatara, viszont nem feltetlenul es foleg nem a korai szakaszban.

[link]

2011. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem szintén a 14.napon 890 lett és ikreim lesznek,szóval egyáltalán nem lehet erre adni! Ha szeretnél ikreket,akkor szurkolok!!! 37hkm
2011. nov. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
jaj köszönöm szépen!ma szintén voltam vérvételen 1590 lett!:)
2011. nov. 9. 18:55
 6/12 A kérdező kommentje:
Kedves ikres kismama!te is puffadtàl màr nagyon az elején?ugy nézek ki mintha 4-5 honapos terhes lennék,pedig még csak az 5 héten vagyok,màr most kérdezik ismeröseim,hogy terhes vagyok?meddig fog ez tartani?
2011. nov. 12. 07:30
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem nekem szól a kérdés,de én is ikres vagyok és iszonyúan puffadtam!!!!! Most a héten kezdett alábbhagyni de még estére előjön!A sűrűn pisiléssel hogy állsz? Mert nálam nagyon korán kezdődött!!!! Azt mondta a doki,hogy a magas hcg miatt az ikresek hamarabb érzik a tüneteket!11hkm
2011. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
szivesen fogadok bàrmilyen vàlaszt és köszönöm!sürün jàrok pisilni,de nem tudom hogy ezt jelent valamit vagy sem!neked mennyi volt a hcg-d?és hànyadik héten làttàk,hogy ikrek?én 5+6 napos leszek,amikor megyek ultrahangra,lehet akkor màr szivdobogàst làtni?
2011. nov. 12. 12:01
 9/12 anonim ***** válasza:

Az elso (es masodik valaszolo vagyok).

En ugyan a hcg-mrol nem tudok nyilatkozni, mert sohasem nezettem verbol, viszont a masodik terhessegemnel en nagyon durvan puffadtam a 13-14. hetig. De olyan szinten, hogy deltol kezdodott es keso delutan mar iszonyatos szelgorcseim voltak, estere ugy neztem ki, mint egy torokbasa (magamhoz kepest, mert egyebkent izmos, lapos hasam van, szoval igy sem puffadtam hatalmasra, de estenkent mar nem volt lapos a hasam es nagyon szenvedtem).

Hozzateszem, hogy az elso gyerekkel is ez volt, vele is nagyon puffadtam, de mintha ugy remlene, hogy nem annyira, mint a masodikkal. Az is lehet, hogy csak az ido szepiti a tuneteket, nem tudom.

A lenyeg: utolag kiderult, hogy a masodik terhessegem ikerterhesseg volt egy darabig, lehet, hogy ez okozta az erosebb puffadast. Mondjuk azert nem biztos, mert az egyik embrio nagyon koran elhalt, 6-7 hetesen es mint irtam nekem meg utana is tartott hetekig a puffadas.

2011. nov. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én az előző két terhességemnél egyáltalán nem puffadtam!!!! Most borzasztó volt ez a pár hét! A 4.!!! héttől olyan iszonyú fáradtság jött rám,hogy folytak a könnyeim! Mondjuk kb 1 hete ez is enyhült szerencsére!Én 7+2 voltam mikor dokihoz mentem,mert szívhangra "gyúrtam":)Megvizsgált,ultrahangozott és akkor mondta,hogy milyen szépen egyformán dobognak:))Te meddig vársz?
2011. nov. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!