Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bocs ha nem tul gusztusos a...

Bocs ha nem tul gusztusos a kérdés! Zold a székletem és nagyon megy a hasam màr 2 napja. Mitol van ez?

Figyelt kérdés
38+3hkm
2011. aug. 15. 00:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Nos, mivel nem vagyok orvos erre biztost választ sajnos nem tudok Neked adni, viszont azt tudom, hogy pár hónappal ezelőtt olvastam arról, hogy a amikor a várandós nő szervezete már készül a szülésre, akkor előfordulhat hasmenés, hányás az utolsó időben.


"A terhesség utolsó heteiben, a szervezetnek a szülésre való felkészülése is kezdődhet gyomorrontásos tünetekkel, hasmenéssel, hányással."


( [link] )


Viszont az, hogy zöld a székleted, nem biztos, hogy normális, de az is lehet, hogy az ... Nekem a vastabletta szokta elszínezni, de leginkább feketére. Szerintem a biztonság kedvéért kérdezd meg az orvosodat erről vagy a védőnődet mert ők tudnak erre Neked pontos választ adni! Még akkor is ha természetesnek mondható, inkább nyugtassanak meg erről ők is. :-)

38 hetes kismama


(Egyébként nekem is vannak gyomorrontásos tüneteim, már alig merek megenni valamit mert szinte rögtön rosszalkodik a gyomrom...)

2011. aug. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kôszônôm a vàlaszt!

Igen lehetséges hogy a vastol van ugyanis àtvàltottam egy erôsebbre.

2011. aug. 15. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!