Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt hallottam, hogy a szex...

Azt hallottam, hogy a szex segít a szülés beindításában. Igaz ez?

Figyelt kérdés
És az lenne még a kérdésem, ha tényleg segít, akkor mi segít, ha minél több sperma jut el a méhszájig és az segíti puhítani? Vagy az a jó ha a nőnek minél több orgazmusa van és az így előforduló méhtevékenység hatásos? Bocsi a kérdésért, de nem tudom rá a választ. köszönöm a válaszaitokat. 39+5 hetes kismama
2011. nov. 8. 06:27
 1/8 anonim ***** válasza:

mi reggel szexeltünk, én voltam aki irányította a dolgokat,mert férjem túl óvatos volt. nekem meg már elegem volt ebből az állapotból. délután indultunk szülni. nem volt semmi előjelem, nem volt keményedés, semmi! elfolyt a magzatvizem:) éjjel megszületett a kisfiam!

hajrá:)

2011. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk semmi nem segített. 42-ik héten szültem, pedig minden praktikát kipróbáltunk.


De mindegyik.

A sperma a burkot lazítja (ha az már lazább), az orgazmus meg oxitocint termel.

2011. nov. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekünk se segített, 40+3-ra szültem :) pedig mindent kipróbáltunk

a baba csak akkor bújik ki - praktika ide vagy oda, ha már amúgy is készen áll rá

2011. nov. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy fórumos csoportban 3 anyukából kettőnek sikerült beindítani a szülést ezzel a módszerrel, nekem nem jött be.
2011. nov. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, ezek szerint a sperma is fontos és az orgazmus is. Én még reménykedem hátha.... ha pedig nem akkor is legalább jól teltek az utolsó esték:)
2011. nov. 8. 08:38
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem nem sikerül vele beinditani
2011. nov. 8. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Csak abban az esetben segít, ha amúgy is beindult volna, illetve, ha már fel van puhulva a méhszáj. Mi is próbálkoztunk, de nekem nem indította meg a szülést, most utólag pedig örülök neki, mivel 10cm-res volt a köldökzsinórom, így meg sem tudtam volna szülni, baj lett volna. Szóval, ne siettesd a dolgot, tudja a picurkád, hogy mikor kell majd kibújnia.
2011. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A nővéremnek az orvosa javasolta mert már elég nagy volt a baba, ahogy tippelték, és 1,5 héttel jött hamarabb a kislányuk.
2011. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!