Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 18 hetes és...

Holnap leszek 18 hetes és este megyek a dokihoz akinek elég jó gépe van. Szerintetek megtudom hogy lány vagy fiú?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 13:29
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Jó esély van rá, hogy meg tudja már mondani. Nekem anno sztk-s rendelésen 2d-s uh-n is már tutira megmondták, hogy kislány, és lám tényleg!!
2011. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sima 2D-s 18. heti UH -on kórházban (nem tudom mennyire volt jó vagy nem jó gép) a szonográfus megmondta, hogy lány. Ez nem igazán gépfüggő.
2011. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Az Baba "testtartásától" is függ!!! Az én kislányom "szégyenlős" volt. Úgy helyezkedett, hogy még véletlenül se lássuk, mije van! Csak a 28-29. héten mutatta meg... :D

Ugyanakkor nővéremnek már a 12. héten, a kombinált tesztnél 70%-ra mondták, hogy kislány...

Azért többnyire meg tudják mondani!

Szia! Boldog Babavárást!

15 hós nagylány anyukája

2011. nov. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Ha a baba szeretné akkor tuti biztos :)
2011. nov. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Mi 15 hetesen voltunk ultrahangon és nem akart mondani semmit a doki, inkább azt mondta nézzük meg mi ....hát elég kivehetően mi kisfiút láttunk. Ha kisfiú lesz nektek biztos meg fogja tudni mondani, ha nem bújik el.....azért már nekem ilyenkor a kislányom nemét is megmondták anno.Boldog babavárást! 16 hetes kismama
2011. nov. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen megmondta az orvosom a nemét. Pedig nem volt valami korszerü a gép. Nem akarta meg mutatni magát, de addig piszkálta, mozgatta a pocakomat , míg meg nem látszódott. Szerintem az én orvosomat is érdekelte, hogy mi lesz, mert elég kitartó volt.
2011. nov. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
10ezerért járok magándokihoz elég sűrűn mert elég parás vagyok. először most bírtam 4 hétig de eddig 5 hetes koromtól 2 hetente jártam, jó lenne ha legalább próbálkozna majd.Utolsó időpontot kaptam negyed 9 re remélem nem fogja elkapkodni.
2011. nov. 8. 17:27
 8/20 anonim ***** válasza:

Minket ma ért ilyen téren "meglepetés", de a lényeg az, hogy egészséges legyen. 18 hetes UH-n (sztk, nem magán) azt mondta a doki, hogy kislány. Apuka is nagyon örült, azt szeretett volna, ha választhatna. Ma elmentünk 4D-re (fizetős), ugyanaz a doki, kérdezi hogy tudjuk-e, mondjuk hogy a múltkor azt mondta, hogy kislány. Erre ő: hát az hiba volt, mert nagyon úgy néz ki, hogy tévedett... :))

21h kismama

2011. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Atroposz ***** válasza:
23+4 hkm vagyok és nem tudjuk a nemét ,mindenki azt hisz, hogy nem akarjuk elárulni pedig jó lenne tudni ,hogy milyen ruhácskát vegyünk stb.
2011. nov. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Este megyek majd megírom hogy mi volt. Már tiszta ideg vagyok:D Pedig második baba...
2011. nov. 9. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!