Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D 90%, hogy lány, ezt már...

4D 90%, hogy lány, ezt már vehetjük biztosnak?

Figyelt kérdés
21.hetes vagyok, ma voltunk 4D-n de a lába között volt a köldökzsinór, de azt mondták, hogy 90 százalék, hogy kislány, ez változhat még?? Van már egy fiúnk, tehát örülünk a kislánynak is nagyon, csak nem tudom előfordulhat-e, hogy még is fiú??
2011. nov. 4. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

19. héten mondták először, hogy kislány lesz.

Már elmúlt 7 hónapos a kislányunk. :)

Szerintem nem fog változni!

gratulálok, boldog babavárást!!!

2011. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen! Nekünk is ennyi idősen derült ki, hogy kislány lesz!
2011. nov. 4. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Én azért még várnék a rózsaszín babaszobával, nehogy úgy járjatok, mint a jofogas.hu reklámban... :)

Nagy valószínűséggel kislány lesz, de mivel nem látták teljesen tisztán, nem 100%-ra mondták, ezért még ne éljétek bele magatokat teljesen.

Hátha a következő vizsgálatnál már nem lesz ott a köldökzsinór, és egyértelmű lesz a helyzet.

2011. nov. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:)
2011. nov. 5. 13:04
 5/17 anonim ***** válasza:

off: mennyibe kerül a 4D -s ultrahang tól-ig?

köszi, bocsi

2011. nov. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Szia nekünk 20 hetesen mondák először hogy kislány.

Az is maradt...már 21 hónapos nagylány.

Gratulálok!!!

Ja és 3 csikocska van neki lent az jelenti hogy kislány...

2011. nov. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
nincs egy keped rola?
2011. nov. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 xStefix ***** válasza:

Ha láttátok a nunusa szilvamag-formáját, akkor igen valószínű. Nálunk is így volt, szintén ennyi idősen és lány lett. Bár én végig tudtam. :)

Gratula!

2011. nov. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
nekem 18.heti genetikain mondták 100%-ra azóta is ezt állítják. A 4d-n (19hetesen)nekünk is a lába között volt a zsinór és mondta is a csaj,hogy azt nem összetéveszteni mással bár még elég pici és ne tegyünk fogadásokat ,de ő is lányra szavaz. Most 3.-án is lányt mondtak vizsgálatkor következő 4d 26.-án ,de már nem bízok a fiúban belenyugodam a lányba :),mert fiút akartam.De lány lesz az első babám. :) BOldog babavárást 23hetes
2011. nov. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"off: mennyibe kerül a 4D -s ultrahang tól-ig?

köszi, bocsi"

szerintem mindenhol más az ár nekem a baba-mozis 4d volt a 20perc 10ezer +ha képet akartam volna az még külön 800ft/db

2011. nov. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!