Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jövő héten megyek 4D-re a...

Jövő héten megyek 4D-re a pécsi klinikára. Megéri oda menni? Jól dolgoznak a dokik?

Figyelt kérdés
2008. márc. 19. 16:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Ismerősömtől hallottam hogy nagyon jó felvételeket klszítettek és kedvesek voltak. A 18 hetes Uh-n velem is aranyosak voltak. Én holnap megyek 4D-re, majd megírom hogy milyen volt!

Üdv: 23 hetes kismami

2008. márc. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

előre is köszi.

arra vagyok kíváncsi, hogy mennyi ideig tart. adnak-e dvd-t és fotót. rendesen átvizsgálják-e a babát.

2008. márc. 20. 10:09
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 19. héten voltam, de elmegyek mégegyszer. Mi ugyan képet nem kaptunk, de nem is kértünk, dvd-t igen. 20 perc volt, minden alaposan elmagyarázott és megmutatott az orvos. Az arcocskáját nem akarta megmutatni, de a doki nem hagyta annyiban és a végén még egy ásítást is sikerült "elkapnunk".

2008. márc. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

sziasztok! köszi a válaszokat!

Az első válaszolónak: voltál ma? várom a beszámolót!:)

melyik doki vizsgált? vagy az mindegy? mindegyik jó?

2008. márc. 20. 18:01
 5/16 anonim ***** válasza:

A második válaszadó vagyok:

Nekem dr. Bay Csaba csinálta az uh-t, február 26-án voltam.

2008. márc. 21. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ. most hány hetes vagy?
2008. márc. 21. 12:13
 7/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én vagyok az első válaszoló.

Dr. Toth Tamás egyetemi tanársegéd vizsgált meg. 15 percig tartott és töviről hegyire lemért és megmutatott mindent. Nagyon jó lett a felvétel. Cuki kis pofikája van, szeme még csukva és látszanak a kiscsontjai is. Hát engem majdnem elkapott a sírás mikor megláttam, hogy milyen kis pici élet van bennem. Sajna számunkra nem világos a neme mert nem nagyon látszott. Doki azt mondta hogy ő kislánynak nézi, de mikor kijöttünk férjem is és én szerintem is kisfiú. Otthon megnéztük az egész családdal és mindenki fiúnak nézte. Hát majd meglátjuk a 30-ik héten újra. Ha nem akkor ha megszületik. Dvd kaptunk, képet nem mert elvileg erről elő lehet hivatni képet is. 10.000 Ft a vizsgálat. Ja és ha délután mész akkor kopogj be a nagyvárónaál hogy 4D-re jöttél különben ott ülhetsz napestig. Utána át kell menni az első ajtóhoz a kis váróba ott fognak szólitani.

Az hogy ki vizsgál szerintem meg attól függ melyik napon épp ki a soros doki.

Üdv. 23 hetes kismami

2008. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
köszi a választ.
2008. márc. 21. 12:35
 9/16 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Nekem ezzel kapcs lenne kérdésem? Szerintetek megérné még ide mennem? 33 héten vagyok. Hol lehet bejelentkezni? Mennyit kell várni? Mennyibe kerül? Köszi!
2009. márc. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

szia. a kérdező vagyok. kb. 1 éve tettem fel ezt a kérdést, érdekes, hogy most találtál rá:)

már 7 hónapos a kislányom, augusztusban született a klinikán.

a tavalyi tapasztalataimat tudom leírni: akkor 10 000 ft volt egy vizsgálat, előre be kell jelentkezni: 72/536-001/5112

2009. márc. 12. 15:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!