Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csinálnak otthon azok a...

Mit csinálnak otthon azok a kismamák, akik már nem dolgoznak és egyedül vannak otthon? Adjatok nekem légyszi tippeket, mivel kössem le magamat! Jobb tippeket szeretnék, mint a netezés meg a házimunka. :-)

Figyelt kérdés
2009. jún. 25. 07:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Olvass.
2009. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
74%
Tanulj nyelvet.
2009. jún. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%
Séta a jó levegőn,készülődés,babaruha válogatás,minden 50* ellenőrzése,barátnőzés,én ilyesmiket csináltam (barátnőzés kivételével,mert az nekem itt nincs helyben).
2009. jún. 25. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
En is igy vagyok de en valahogy sosem unatkozom,mindig lekotom magam.pl:olvasok,setalok,csalad,baratok meglatogatasa mert kesobb nem lesz ra idod.tevezes,netezes,uj etelek kiprobalasa.
2009. jún. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a gyerekszoba falát dekoráltam, meg az ajtó és az ablakét. elég sok időt elvett.

Matrica és karton vagy dekorgumi figurákat készítettem. Volt olyan ami nem sikerült azt kidobtam és kezdtem elölről.

2009. jún. 25. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Tanulás. Bármit!


Akkor még főiskolára jártam, előre megtanultam amit kellett, vizsgára már csak átolvastam egyszer.

2009. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Sajnos a család és a barátok messze vannak, 150 km-re, így nem tudok velük találkozni. A lakás kicsi, így sok tennivaló nincs benne...
2009. jún. 25. 07:59
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Szia!Én ugyanebben a cipőben járok,semmihez nincs már kedvem.Kismamatornára nem jársz?Azzal is menne az idő.Én oda sem mehetek.
2009. jún. 25. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
nagyon sajnálom, hogy ennyire unatkozol, és csak irigyelni tudlak, mert én még kisterhes vagyok, dolgozom, és az álomkórom miatt a munkából hazamenve semmire sem vagyok képes. Ha egyszer végre otthon ülnék, egy hétig pihennék, utána pedig A-tól Z-ig átrendezném a konyhát (Felújítás most volt, pár hete, még arra sem volt időm, hogy rendesen rendet rakjak), utána átrendezném az összes szekrényt, amiben a ruhák és egyéb dolgok vannak. Utána kitakarítanám a kamrának használt polcsort (szintén pici a lakás), és ha azzal is meglennék, olvasnék. Mikor 4 napig otthon voltam a múltor, 3 könyvet kiolvastam. Brutális gyorsan olvasok. Utána, ha még mindig unakoznék, elkezdeném rendezgetni a dolgokat a baba érkezésére (minimális dolgok, mert rengeteg mindent kell még az idén megcsináljunk, mire jön a baba: fürdőszoba, szobabútorcsere, padlócsempézés, parkettázás, hadd ne soroljam tovább) Szóval csak irigyelni tudlak. De ha nagyon sok időm lenne a semmittevésre, akkor kézmveskednék: foltvarrás, kötés, stb.
2009. jún. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én vásárolgattam a fiamnak, dekorgumiból díszeket készítettem a szobájába, baba-mama oldalakat nézegettem a neten, főztem, sütöttem. Van 6 kutyánk, imádom őket, de nagyon sok meló van velük, szóval elvoltam :D Mellette felújítottuk a házunk alsó szintjét, úgyhogy kivettem a részem a tégla pakolásból és a csempe vágásból is. Nem unatkoztam a terhesség alatt. Most 37 hetes vagyok, de már nem nagyon van erőm semmire. Reggel felkelek, elintézem a kutyákat, megfőzök és hulla vagyok, pihizek, este megint kutyázás, aztán egy jó kis meleg fürdő és alvás. Nagyon ki vagyok már merülve és egyre jobban fáj mindenem... Remélem hamarosan megszülök.

2009. jún. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!