Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A málnalevél teát szülésig...

A málnalevél teát szülésig mindennap kell inni? Nekem úgy mondta a szülésznő, hogy 1l vízet tegyek fel forrni fedő nélkül, majd 2evk teát bele 10-15 percig hagyjam állni majd kicsinyenként egésznap igyam meg. Ti hogy ittátok, mennyit egy nap?

Figyelt kérdés
2009. máj. 8. 08:26
 1/2 anonim ***** válasza:
38. hétig napi 3 csésze,utána 1 l vízhez kb. 7 púpos evőkanál tea,állni hagyva kb. fél órát
2009. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia,

én tegnapelőtt kezdtem el inni, úgy csinálom, hogy felforralok 3 dl vizet, beleteszek 1 púpos evőkanálnyi füvet, aztán hagyom állni negyed órát, majd leszűröm.

Én ízesíteni szoktam, mert nagyon "zöld" íze van...teszek bele egy kevés cukrot. De csak egy csészével iszok egy nap, szerintem annyi elég.

2009. máj. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!