Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Alacsony lett az AFP-m, múlt...

Alacsony lett az AFP-m, múlt héten voltam 4d-n és a képen szépen látszik az orra, meg mindene, akkor nincs gond? 19 hetes

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Az afp egy nagyon elavult vizsgálat, nem szabad rá alapozni, csak arra jó, hogy ijesztgesse a kismamákat!!! Ezt itt olvastam több helyen, a keresőben nagyon sok ilyet találsz!!!
2011. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,a biztatást,csak elvagyok keseredve .2 kislány után most végre kisfiu ,és tessék :(((
2011. nov. 8. 19:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, nekem a kombinált tesztem lett nagyon nagyon rossz, amit ugye jobban istenítenek, mint az AFP-t, mégis egészséges a kisfiam!

Nálunk is uh-n minden rendben volt végig és belül érzem is hogy rendben van!

Esetleg menj el amniocentézisre, egyáltalán nem olyan vészes, mint ahogyan sokan beállítják, az biztosan megnyugtat!

2011. nov. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi,bejelentkeztem genetikai tanácsadásra péntekre.Utána többet tudok majd.
2011. nov. 8. 19:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen, gyorsan genetikai tanácsadás, ha tanácsolják menj el az amniora. A vizsgálat nem olyan durva, és megnyugodhatsz hogy teljesen egészséges lesz a babád. :)
2011. nov. 9. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia, csak hogy én is nyugtassalak: nővéremnek meg nagyon magas lett az afp-je, és makk egészséges kisfia született. Kitartás nincs baj.
2011. nov. 9. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi .
2011. nov. 10. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!