Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden kismama megy 4d-re?

Minden kismama megy 4d-re?

Figyelt kérdés

Vagy csak én vagyok az egyetlen aki nem. Nem tudom meg magyarázni, hogy miért nem, de én majd akkor akarom látni mikor megyszületik. Annyi olyat hallottam, hogy csunyának látta a babáját.

22 hetes kismami.


2011. nov. 10. 17:23
1 2
 1/15 nittababy ***** válasza:
nem csak te én sem voltam és nem is szeretem volna menni!!!
2011. nov. 10. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem. Nem is vágyom rá, nekem nem tetszenek azok a "torz" babaarcok.

Amúgy pénzünk sincs rá, de azt hiszem, akkor sem mennék, ha lenne.

3-at várom, és csak sima 3D-re fogok menni, remélem kapok majd 2D-s fotót :o)

2011. nov. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én mindig kapok 2D-t. És az ultrahaongon láttam mindenét. Nagyon szépnek találom, szerintem a legszebb így is, mert pont oda tolta a kis arcát a multkor is. Én fölösleges pénzkidobásnak találom. Lenne rá való egyébként. De ha megyszületik az lesz az igazi szerintem.
2011. nov. 10. 17:28
 4/15 A kérdező kommentje:

Mármint 2D-s képet akartam írni.

Köszi a válszokat!

2011. nov. 10. 17:29
 5/15 anonim ***** válasza:

Én sem voltam egyik terhességem alatt sem.

2 kisfiú anyukája

2011. nov. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Én sem voltam de szerettem volna menni. Csak mindig mikor meglett rá a pénz ugy voltunk vele h akkor inkább vegyük meg a 10 ezerrel drágább babakocsit, meg kiságyat, utána pelusokat törlökendőket meg ilyeneket vettünk az árából. mindig volt más amit hasznosabbnak gondoltunk. Nem bánom annyira mert jó dolgokra költöttük a pénz, de akkor is jó lett volna
2011. nov. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Én sem voltam. És valószinű nem is megyek.

30hkm

2011. nov. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én sem voltam. Eljátszottam a gondolattal, de amikor megtudtam, hogy ikreknél mégdrágább, azonnal lemondtam róla.
2011. nov. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mi voltunk, de én kihagytam volna. Nálunk a férjem akarta.

Egyébként nem nagyon hasonlítanak a babák valós önmagukra. A gép eleve torzít. Én elég sok barátnőm gyerekének néztem a 4d-s fotóit, hát a legtöbbje véletlenül sem hasonlított születésekor a képre!:)

2011. nov. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem voltam

1. gyereknél még nem volt, vagy nem volt divat, nem tudom, de nem halottam róla (12 éve)

Sima 2d- megtudtuk, hogy fiú

2. 3 éve nem mentem el, ha az elsőnél sem

Sima 2d-n szinétn megmomdták nemét (lány), amúgy meg úgy voltam vele, hogy minek, amúgy sem vagyok az az UH előtt lelkendező, síró, örömködő típus

2011. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!