Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van itt olyan kismama akinek...

Van itt olyan kismama akinek az Edwards szűrés arányszáma kevesebb lett mint 1000? Mentetek tovább? Az enyém 1:929-hez és 35 múltam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 10:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Ez a mai világ ahol már ilyen okosak vagyunk,és mindenért aggódunk:(

Én 2006-ban szültem a kisfiamat,semmit sem tudtam ezekről a vizsgálatokról,és tök nyugodt,boldog terhességem volt.Most néztem meg kíváncsiságból az afp eredményét,az edwards 10000,de a down például 1:690-hez.Na most ezen össze vissza paráznék,akkor eszembe sem jutott,nem is néztem semmi eredményt,a doki azt mondta minden rendben,és én ezt el is hittem,de jól tettem:)Egy gyönyörű egészséges 5 éves nagyfiam van.Tavaly volt egy terhességem,ahol a 12. heti uh-on rossz lett a nyaki redő,és még 3 más dolog is,tehát egyértelmű jelek voltak,sajnos 13 hetesen megszakították:(Most 6 hetes vagyok,utánnéztem mindennek (kár volt)és már mindent tudok,jajj,már én is összeaggódok mindenen.Próbálok lazítani,hisz nem lehet semmi baj:)Szerintem a te eredményed is jó,nyugi :)Az uh-on lennének jelek.Minden rendben lesz!

2011. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggodj,nekem a downom volt 1:69,elmentem magzatviz vizsgalatra.

Semmi baj nem lett hal istennek,most 6hetes egeszseges a kislanyom.

2011. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja,es en is 35 multam.
2011. nov. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a down-om lett 1:110-hez 27 évesen!

Én tovább mentem genetika, amniocentézis, és szerencsére kiderült hogy semmi baj sincs!

2011. nov. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Nekem a 3.terhességem. Van 2 egészséges nagylányom.Tudom régen nem néztek ilyeneket,de hát az a fránya kisördög....A Down nekem jó lett 1:5500-hoz. De ez az Edwárds nem igazán tetszett.A doki nem küldött tovább azt mondta ez jó.Az életkorihoz nézve meg nagyon az 1:250 lenne. Még az afp nincs meg,de remélem nem lesznek rosszabb arányok.Ha valakinek hasonló lett azért írhat...
2011. nov. 10. 11:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem szintén a Down lett rossz(1:120),szintén 35 éves múltam akkor.Volt már egy egészséges fiam.Én bizony tovább mentem amniora,kiderült minden rendben(azóta már 3 éves lett a fiunk).Szeretnénk még 1 gyereket,és nem szűrésekre fogok menni,hanem-a kockázat(1-2%) ellenére-a korion-boholy biopsziát fogom megcsináltatni.2 okból:majdnem félidős voltam már,amikor megjött az amnio eredménye(akkora már éreztem is a picit),nem is tudom mi lett volna,ha pozitív az eredmény,a másik,hogy akárhogy nézem csak kockázatbecslés a vizsgálat(a kombinált és az integrált teszt is(meg persze a quartett is).Szóval akármilyen jó eredményt kapnék is,engem 100%-ig nem nyugtatna meg.De nem vagyunk egyformák...
2011. nov. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!