Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vagyok (1 hét) és...

Terhes vagyok (1 hét) és lefeküdtem a barátommal (olvastam hogy a szex nem ártalmas a babára) és belémélvezett. Ártalmas lehet ez így?

Figyelt kérdés
2011. nov. 10. 20:19
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos,hogy a méhszáj csak a végén nyílik ki,bármikor kinyílhat. És már bocs,de miért leszólás meg okoskodás az,aki tudja,hogy mikor hogyan számolunk egy terhességet.1 hetes terhesség nincs,nem létezik.Ha meg már terhes,nézzen utána,hogyan működik a dolog.Vagy a legjobb,hogy elmegy orvoshoz,pláne ha nem tudja,mennyi idős.
2011. nov. 11. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

köszi,

igen, féltem a babám és még sose voltam még terhes

2011. nov. 11. 13:42
 13/16 anonim ***** válasza:
Én nem érzem úgy h hülyén válaszoltam volna!a kérdésre feleltem!én is nem rég tudtam meg h babám van!én is sejtetem egy hét után h sikerül, de addig nem állítottam h terhes vagyok míg 3 teszt nem lett 2 csíkos!
2011. nov. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Neki már lehet, hogy most van nem is egy pozitív tesztje és még nem volt dokinál,de a pozik miatt tudja, hogy kismama.Istenem mért kell ezt az egy hetet így felfújni.Nem buta azért, mert még nem volt ilyen helyzetben és nem tudja honnan kell számolni, de majd elmondja neki a doki, vagy mivel itt egyes emberek olyan okosak és már tudnak mindent ezzel kapcsolatban(ami nem csoda,mivel már egy pár hónapja benne vannak ebben, vagy már tapasztalt anyukák akik azt hiszik mindenkinél okosabbak)felvilágosíthatnák szépen is a kérdezőt nem ilyen alpárin lebutázva szegényt.Ja és különben sem ez volt a kérdése.
2011. nov. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
10 napos terhességet mutat ki a teszt, szerintem ne a válaszolókat szídd.
2011. nov. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, magyarázd már el ezt az 1 hetes terhességet.

1 hét után nem mutathatja ki a teszt a terhességet, honnan tudod, hogy az vagy? Még csak most kezdene beágyazódni, ha tényleg terhes lennél.

Szerintem nem indok a tudatlanságra az, hogy ez az első terhessége. Általános iskolai tananyag az ember szaporodása. Ha gyereket vállal, akkor meg főleg illene kicsit jobban érteni az ilyesmihez.

2011. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!