Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hánydik hétig nem ártalmas a...

Hánydik hétig nem ártalmas a szex?

Figyelt kérdés
Én a 33 hetemben vagyok,és mióta voltam UH és mondták hogy a baba fejjel lefelé van fordulva azóta félek az együttlétől. Sajnos már 3 hét eltelt.Tegnap együtt voltam a férjemmel,és sajnos nem vigyáztunk és bement.Attól tartok,mert azt hallottam hogy a spermium tartalmaz valamit amitől megindulhat a szülés.Mivel 3 hétig nem voltam vele együtt,ez sajnos megoldhatatlan volt.Kicsit félek mert enyhén fájdogál a hasam.Köszike a válaszokat.Boldog babavárást mindenkinek!!!!
2008. ápr. 21. 10:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy veszélyeztetett terhes akkor nincs semmi baj.Tényleg tartalmaz olyan anyagot az ondó ami beindíthatja a szülést de csak ha itt az ideje!Az idegességtől fájhat a hasad,nyugodj meg és szeressétek egymást nyugodtan a pároddal amíg jól esik!Szép szülést!
2008. ápr. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen megnyugodtam.Amugy nincs megtiltva a szex.
2008. ápr. 21. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az utolsó hónapban már nem ajánlott, mert az orgazmus méhösszehúzódásokat okoz és beindulhat a szülés. De miért nem kérdezed meg a dokidat, hogy meddig lehet nemi életet élni?
2008. ápr. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már kérdeztem,az volt a válasza hogy mindenki maga érzi.Mást nem mondott.Sajnos ilyen orvosom van,majd szülés után váltani akkarok,mert még eddig megsem vizsgált,csak Uh-ra küldött el.
2008. ápr. 21. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:

Végig lehet, ha nincs kizáró oka.

A spermában tényleg van olyan anyag, de még nem hallottam, hogy az indítaná meg a szülést. És ha igen is, inkább az orgazmus, de az sem úgy, hogy szeretkezel, és megindul a fájás. Csak rásegíthet, hogy pl másnap, harmadnap meginduljon.

Tehát semmitől nem kell félned.

Ha izgulsz, inkább ne élvezzen beléd, akkor nyugodtabb leszel.

Nekem végig fejfekvésü volt a babám az uh alapján, ettől sem kell félned, ő védve van, és ami neked jó, az neki is:-)

Engem sajna most eltiltottak másodszori vérzés miatt, és párom már mondogatja is, hogy augusztusig nuku szex-még rágondolni és kimondani is rossz, nem tudom, hogy fogom bírni.

nekem is már vannak fájásaim, ilyenkor már lehetnek jóslófájások, ez természetes, ne igzulj.

Amíg nincs vérzés, vagy erős, tartós görcs, addig éld nyugodtan az életed, és ne idegeskedj, nincs miért!!

33 hetes szexmentes kismama

2008. ápr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!