Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pécsett mikor lesz legközelebb...

Pécsett mikor lesz legközelebb baba-mama börze és hol pontosan?

Figyelt kérdés
2011. nov. 11. 09:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Bababörze én úgy tudom, hogy december 11-én vasárnap, a Vásárcsarnokban.

Babaruha börze holnap (nov.12.)a Szivárvány Gyermekházban lesz 9:00-14:00 között, a cím: Dr. Veress Endre u. 6.

2011. nov. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha a babba-expora gondolsz, az minden ősszel és tavasszal van. Most volt Pécsen 6.-án vmelyik csarnokban, legközelebb tavasszal lesz, de hogy pontosan mikor azt nem lehet még tudni. Az oldalukon sincs még fent a tavaszi rendezvénynaptár. www.baba-expo.hu -n tudod figyelni. Amúgy nagyon jó, érdemes rá ellátogatni, ha van kisgyereked azt is érdemes elvinni, mert tök jó kis ingyenes programok vannak a számukra, remek kikapcsolódás. Pl. játszóház, ugrálóvár, arcfestés. Azért remélem tudtam kicsit segíteni.
2011. nov. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!