Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. héten a lepény mellső...

12. héten a lepény mellső fal, hátsó falon kialakulóban áthajlással fedi a méhszájat. Volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Dokim kimélő életmódot javasolt. És abban bizunk,hogy ez feljebb fog menni. Viszont azt nem tudom,hogy az áthajló azt jelenti-e,hogy teljesen rajta van? Miket kell kerülni? Szerencsére semmi vérzés nem volt eddig. Minden választ köszönök!
2011. nov. 11. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Részvétem, ezzel gyakorlatilag mindent. Nekem "csak" kicsit volt a méhszájon, de véreztem, így mindenféle erőltetéstől, házasélettől, munkától azonnal le lettem tiltva. Meg mondták, hogy ha nem mászik odébb a lepény, akkor nem szülhetek, csak császár lehet belőle. Szerencsém lett, már nem ér hozzá az 20. hetek elejétől. Kívánom neked is ezt!
2011. nov. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm,örülök,hogy neked feljebb ment:) Nagyon bizom benne,hogy nekem is fel fog. Szeretnék normál módon szülni,de ha császár lesz az se zavar,csak az izgat,hogy a kicsivel minden rendben legyen, más nem fontos. Mától táppénzen vagyok,pláne,hogy rohangálós munkám volt. Tudod már,hogy fiú vagy lány lesz?
2011. nov. 11. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!