Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Missed Ab előtti nyugtató-bódí...

Missed Ab előtti nyugtató-bódító injekció rátok hogy hatott?

Figyelt kérdés
Engem úgy kiütött, hogy nem emlékszem semmire. (Hála az égnek!)
2011. nov. 12. 22:52
 1/6 anonim ***** válasza:
én is nagyon jót aludtam. semmire sem emlékszem.
2011. nov. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
engem altattak, ránéztem a műtőben az órára, benyomták a szurit és már aludtam is, negyed óra múlva arra ébredtem, hogy betesznek az ágyamba.
2011. nov. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Engem is altattak, csak előtte kaptam fél órával egy szurit. Azt sem tudom hogy kerültem be e műtőbe.
2011. nov. 13. 11:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem is altattak, de ilyen szurit nem kaptam előtte. Saját lábamon mentem a műtőbe.
2011. nov. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem kaptam elötte szurit,hanem mikor jött értem a fiú,hogy én vagyok a következő akkor kaptam egy gyógyszert,és utána elvitt.

A műtőbe kanult kötöttek,majd kaptam egy nyugtatót,és onnantól már csak arra emlékszem,hogy raknak az ágyamba és a férjem az ágy végén kérdezi a dokit mikor kelek fel.

2011. nov. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a saját lábamon mentem a műtőbe (emlékszem, szörnyű volt, ott ültek kint a folyosón az emberek, én meg a görcsöktől görnyedezve, sírva vonultam el előttük). Nem kaptam nyugtatót, rögtön altattak, és kb. 20 perc múlva a műtős fiú ébresztett fel, mielőtt berakott volna az ágyba.
2011. nov. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!