Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire fog még erősödni? !...

Mennyire fog még erősödni? ! 31 hetes vagyok és az elmúlt napokban nagyon elkezdett csíkozódni a hasam.

Figyelt kérdés
Teljesen csúnya lila striás lett, sőt még a mellem is. Eddig nem volt. Ugyan úgy kenegetem mint előtte, s mégis. Bele vagyok betegedve, olyan csúnya.Fog még erősödni,hisz még hátra van 9 hét?????
2009. máj. 9. 12:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos várhatóan igen, hiszem most fog igazán tágulni a bőröd.Én a harmadik trimeszterben híztam a legtöbbet és akkor nőtt a legnagyobbat a hasam.
2009. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudom nem vigasztal, de én is így jártam:((( Isten veled bikini:)

A fiam most 18 hós, már nem lilák a csíkok, kifehéredtek, de attól függetlenül rondák nagyon.

Pedig nem híztam sokat a hasam se lett olyan nagy mert magas vagyok.

És még csak 26 vagyok...szóval ez genetika.

De azért nagyon kívánom hogy neked már ne legyen egy darabbal se több!!! De ha lesz, próbálj belenyugodni,cserébe lesz egy tündéri babád!!

2009. máj. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 37hetesen még csak három csik volt a köldököm körül. most a héten viszont nagyon sok csik kijött a hasamon, nem lila, de látszik:(. 40hetes kismama
2009. máj. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem kb. a 25. hét óta vannak, és egyre több. Kenem sokszor, be is szívja a bőröm hamar, és mégis...

Én mondjuk nem intek búcsút a bikininek, ha valaki majd megnéz, én is jól visszanézek :))

De hát azért még barátkozni kell ezekkel a "csíkocskákkal".

31 heteske

2009. máj. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!