Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikortól lehet kiváltani a...

Mikortól lehet kiváltani a Felicitas várandós csomagot?

Figyelt kérdés

Úgy tudom, hogy 6 hónapos kortól, de az pontosan hány hét? vagy mikortól adják ki a boltokban?

Most 23 hetes vagyok.


2011. nov. 13. 09:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Lassan kiválthatod. Tőlem egyszer sem kérdezték meg, hogy hány hetes vagyok.
2011. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk senki nem kérdezte, mennyi idős terhes vagyok, csak odaadták és kész. Szerintem lényegtelen, mert egy kuponod van, a boltban meg tökre nem érdekli őket, hogy azt mikor váltod be.
2011. nov. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28.héttől, a 3. trimesztertől, de én a 26. héten váltottam ki, nem kérdezte senki, hogy hány hetes vagyok.
2011. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

harmadik trimesztertől váltható ki.Én most indulok majd kiváltani .

31 hetes kis mama

2011. nov. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Megkérdezhetem honnan lehet szerezni ilyen kupont?Köszönöm!:)
2011. nov. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor megpróbálom kiváltani 1-2 hét múlva. :) hasam már jó nagy, úgyhogy csak nem kötekednek! :D


Utolsónak!

Amikor először mentem a védőnőhöz ő adott újságot, szórólapot. abban volt egy felicitas könyv. Annak a végében van egy kupon, amit ki kell tölteni és meg vannak határozva boltok, ahol beválthatod és adnak egy mintacsomagot.


[link]

2011. nov. 13. 13:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Én tegnap váltottam ki, 28 hetes vagyok. Úgy írják, hogy a 6. hónaptól (24. hét), de nem hinném, hogy bárhol kérnének hozzá igazolást a terhességi korodról. Látni már látják, hogy pocis vagy, tehát szerintem ha holnap mennél kiváltani, akkor is megkapnád.
2011. nov. 13. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!