Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A hegvastagságot ki szokta...

A hegvastagságot ki szokta nézni? Aki a terhesgondozást végzi?

Figyelt kérdés
Csak mert a védőnő azt mondta hogy ahova én járok terhes gondozásra, ott nem nézik.És most elkezdtem parázni. Amúgy nincs fogadott dokim.
2011. nov. 13. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérd meg, hogy nézzék!

Nekem van dokim, nála született az első babám is, így ő nézi, de szerintem ha szólsz és megkéred a dokikat, akkor meg fogják nézni!

2011. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem volt fogadott dokim. Nem nézte, pedig az első is császár volt. mikor mondtam neki, hogy nézzük meg, csak legyintett, meg mosolygott... majd mondta, hogy hallott már ilyenről, hogy szétválik, de sosem látott még,s tb.

Majd a műtét előtt ugye kaptam oxitocint (amit máig nem értek, mert csaászár után elvileg nem lehet), és a lényeg, hogy műtét után közölte, hogy: ja, egyébként nem is tudta volna megszülni, mert már csak 1 millis volt a heg...

Szóval k.pja be...

A lényeg, nézesd, és ne hagyd magad, mint én. Kicsit később toltak volna a műtőbe...

2011. nov. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor ha legközelebb megyek terhesgondozásra, kérdezzek rá hogy nem-e tudná megnézni a császárheget? És ha nem azt mondja hogy nem nézi? Amúgy most vagyok 35hetes, és 2 hét múlva kell mennem legközelebb.
2011. nov. 14. 14:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én dokim azt mondta, ellenőrzik, de különösebben nem jelent semmit. Elvileg 3 mm az a határ, amikor szóba kerülthet a spontán szülés: viszont látott ő már olyat, hogy ennél "vastagabb" heg is szétvált, s az 1 mm-es is kibírta (ott már úgy jött be az anyuka, hogy nem volt mit tenni...).
2011. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nincs nagy jelentősége. Nekem a 40. héten szerdán még 8 mm volt, vasárnap meg spontán, otthon szétvált. Péntek éjjel voltak fájásaim, de egyáltalán nem durvák és el is múltak, de lehet, hogy ennyi elég volt, hogy meggyengítse. Ha szétválik a heg, azt biztosan észre veszed, annyira brutálisan fáj szünet nélkül, de ha hamar a műtőbe kerülsz nem lesz semmi gond.
2011. nov. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bocs az off-ért, de hogy néz ki amikor szétválik a heg? Mit éreztél? Én is császáros vagyok és most várjuk a kistesót. Félidős vagyok. Hány év van nektek a két terhesség között? Mikortól nézik (hányadik héttől), ha nézik egyáltalán?
2011. nov. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 30. hét körül nézték először. Nem tudom, hogy az előző császárod előtt vajúdtál-e, ha igen, akkor tudod, milyenek a fájások. A hegszétválás miatti fájdalom sokkal erősebb és az alhasad fáj, folyamatosan szünet nélkül, illetve egy idő után 5 perces fájásaim is lettek, ami azt jelenti, hogy 5 percenként szinte elviselhetetlenül fáj, közte meg borzalmasan. Alig tudtam felmenni a lépcsőn a kórházban. Úgy kezdődött, hogy éreztem egy pattanást a hasamban, azt kittem, hogy a burok repedt meg, de hirtelen jött a fájdalom. Tudtam, hogy valami baj van. Mondtam is a férjemnek, hogy vagy a hegem vált szét vagy a lepény vált le. A kórházban mondtam, hogy folyamatosan fáj, rögtön hívták a dokimat és elég hamar a műtőasztalra kerültem.
2011. nov. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!