Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes állapotos vagyok. A...

22 hetes állapotos vagyok. A 13. kerületben. Megjártam már néhány terhesgondozást. Nagyon rossz tapasztalataim vannak. Járhatok sztk-s rendelésre az ÁEK-ra?

Figyelt kérdés
Voltam már a Szegedi úton Nyitrai doktor úrnál.... de hagyjuk. Tudtok esetleg egy "értelmes" és nem horror árakkal dolgozó magánorvost a 13-ban????? Köszönöm szépen!
2011. febr. 15. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Mit értesz nem horror ár alatt? A Visegrádi utcai rendelőben rendel Dr. Demjén László, ő kedves, rendes, alapos, odafigyel. Viszont szülést csak úgy vállal, h ha hozzá jársz magánrendelésre. Lehet SZTK-ba is járni hozzá, biztos vagyok benne, h rendesen ellát akkor is, csak akkor nem vezeti le a szülést, hanem ajánl valakit. Egyébként jelenleg a magánrendelése a 13-ban van, de áprilistól Újpestre költözik. Ár: 10.000/hó
2011. febr. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlanám Dr Demjén Lászlót, sztk-ba jártam hozzá, de 12 hetesen dokit cseréltem. Nem voltam vele megelégedve. Szerintem mást nézzél, bár lehet ha "pénz áll a házhoz" másképp bánik az emberrel.
2011. febr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Elvileg szabad orvosválasztás van, szóval járhatsz akárhová rendelésre, más kérdés, hogy 22 hetes terhesként már nem szívesen "veszik át" az ember lányát, viszont engem nemrégiben 37 hetesen fogadtak egy másik kerületben sztk-s rendelésen és átvették a terhesgo dozásomat, nem tudom, hogy azért-e mert látszott, hogy a másik helyen nem láttak el megfelelően, hiányzott több vizsgálatom stb, vagy mert szépen kértem, hogy vegyenek át... Minden esetre ne várj tovább, egy próbát megér, sok szerencsét!
2011. febr. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 25 hetes terhes vagyok, és Dr. Demjén Lászlóhoz járok... NAGYON meg vagyok elégedve vele, mert szerintem rettentően készséges, rendes orvos... Nekem semmi rossz tapasztalatom nincs vele, semmilyen téren, így az előttem szólónak csak annyit tudnék mondani, hogy nekem sosem volt ilyen problémám Demjén doktor Úrral!!!

Evvel ellentétben Vácon szinte csak csalódás ért... na ott pénzéhes a többsége (Tisztelet a kivételnek)... Tarifák: magánrendelés: 5.000-10.000 Ft./között/alkalom + szülés: 50.000 és 100.000 Ft. között...

Én évek óta járok Demjén doktor Úrhoz, és nyugodtan mondhatom, hogy remek orvos...

2011. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Írtam privit!
2011. febr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is most megyek a Demjénhez! Róla csak jót hallottam!
2011. febr. 16. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm a válaszokat!!!!!!!!!!!!!!! Válaszoltam a privikre is.. 13. kerületiként "elhajtottak" a Visegrádi utcaiból, miszerint, menjek a Szegedi útiba, mert nem hozzájuk tartozok.. (Szabad orvosválasztás..) Baromi jó.... A Szegediről inkább szót se írok... És most az ÁEK-ba kell bejussak, mert már kezd elegem lenni... h kimaradnak a vizsgálatok, és úgy beszél egyes orvos, mintha kb. a kutyája lennék...... Mégegyszer köszönöm a válaszokat!
2011. febr. 16. 14:07
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha gondolod, akkor nagyon szívesen megkérdezem neked a Demjén doktor Úrat, hogy az ÁEK-ben tud e valakit ajánlani.

De ha itt a neten megnézed az ÁEK honlapját, tuti találsz orvosokat, illetve orvosok nevét, ezután már csak erre az oldalra szegezz kérdést az orvosról... Tuti vannak olyanok, akik oda járnak orvoshoz!

Kitartás!

Egyébként Demjén doktor Úr, már kb. egy éve nincs a Szegedi úton, jelenleg a Rákos úti SZTK-ban (M3 mellett, a Szerencsi útról nyílik) rendel: kedden, és szerdán délután...

Remélem segítettem neked!

Niki

2011. febr. 16. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!