Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon félek hogy valami baj...

Nagyon félek hogy valami baj lesz, mikor tudhatom meg hogy milyen egészségi állapotba van a baba?

Figyelt kérdés

Csináltam 1-2 hülyeséget még a múlthéten akkor még nem tudtam hogy terhes vagyok, cigiztem, alkoholt ittam, és szedtem gyógyszereket(nagyon kész voltam, éppen akkor szakított velem a barátom). Ezeket befejeztem.


Ezen a héten hétfőn kezdtem görcsölni, aztán azóta fájni szokott a hasam, a fejem, a mellem érzékeny, de hányingerem meg gyakori vizelési ingerem még nincs, de viselkedésileg érzékenyebb vagyok.

Már 1 hete nem jött meg.

Több tesztet is töltöttünk ki, és pozitív lett.

Kedden megyek nőgyógyászhoz.

Kb. 2 hetes terhes lehetek szerintem, ahogy kiszámoltam, ultrahangra mikortól lehet menni?

Mikor tudhatom meg a baba egészségi állapotát?


2011. nov. 13. 20:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
44%
ne félj biztos nincs baja a babanak
2011. nov. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
annyi hülyeséget csináltam, teljesen össze voltam törve, most meg kiderűlt hogy babát várok, mindentől félek, az hogy valami baja lett vagy rosszabb....
2011. nov. 13. 20:39
 3/16 anonim ***** válasza:
2011. nov. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha már egy hete nem jött meg, akkor legalább 5 hetes terhes vagy.

Jövő héten már lehet látni is lehet majd.


Amúgy 6 hetes korig a magzati sejtek korlátlan regenerálódásra képesek, így valószínű nem ártottál neki.

2011. nov. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

"Már 1 hete nem jött meg.

Több tesztet is töltöttünk ki, és pozitív lett. "

Mit csináltatok? Hmmmm

2011. nov. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

először én csináltam itthon egy tesztet itthon kedden az pozitív lett.

Aztán pénteken a barátommal csináltunk egy tesztet az úgy volt hogy az egyik csík kicsivel halványabb volt mint a másik, aztán szombat reggel is csináltunk egyet az is ugyanígy csak már a csík annyira halvány már nem volt.


akkor 5 hetes terhes vagyok?

a peteérésem kb. okt. 14-20. volt.


és ha kedden megyek nőgyógyászhoz akkor már lehet egyből ultrahangot is kérni?


de a terhességi tünetek között csak a hasfájás meg fejfájás van, a mellem meg érzékeny meg az is szokott fájni néha, meg ingerlékeny vagyok meg érzékenyebb viselkedésileg.

2011. nov. 13. 20:56
 7/16 anonim ***** válasza:
Figyi! Vannak nők, akiknél nem is jelentkeznek terhességi tünetek! NE AGGÓDJ, nem ártottál a babádnak, de ha aggódsz, azzal fogsz ártani! Kicsit nyugodj meg, nem stresszelheted végig a terhességed! Vissza fordítani az időt már úgysem tudod, menj el szépen dokihoz, majd ő elküld ultrahangra, azt nem neked kell kérned, ő saját maga küld, és ott kiderül, hogy mi a helyzet! Igen, akkor olyan 5-6 hetes terhes lehetsz! Utolsó mensitől kell számolni a heteket!!! Nyugodj meg, minden rendben lesz! Ezek szerint a pároddal is kibékültetek!???
2011. nov. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
kibékültünk, de nem járunk, csak simán barátok vagyunk és az a baj hogy ő meg nem akarja a babát
2011. nov. 14. 14:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Van aki melletted áll, és tud támogatni, esetleg tanácsot tudsz kérni tőle? (anyuka, barátnő, tesó, stb.)? Holnap mész dokihoz?
2011. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

nincs senki olyan, ma voltam nőgyógyásznál, nem tudott semmit meg nem talált jelet terhességre, majd mennem kell vérvételre.


mire számítsak most?

2011. nov. 15. 14:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!