Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hová és kihez érdemes menni...

Hová és kihez érdemes menni Nyíregyházán meddőségi és genetikai vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Két elhalt terhességem volt eddig. Szeretném kivizsgáltatni magam, de nem tudom hová és persze kihez menjek!? Az eddigi dokimban nagyot csalódtam, hiába a "hálálkodás" és a magánrendelőbe járás. Egy normális dokit keresek. Kérlek segítsetek! Köszi
2009. máj. 9. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:

Kimondottan meddőségi szakorvost egyet tudok Nyíregyen, Gaál Jánost, de nem tudom, hogy rendel. ( a magánrendelője valahol a Korányiból nyíló egyik kis utcában van, úgy tudom)


A másik ötletem, hogy átmész Debrecenbe. Ott valahogy jobban értenek a témához. Ott a Klinikán két dokit is tudok ( Sápy Tamás és Fekete István ) úgy tudom nekik is van magánrendelésük, viszont ha a Klinikára szeretnél menni akkor oda beutaló kell. ( csakúgy, mint a nyíregyházi meddőségi szakrendelőbe, ahol amúgy éppen Gaál rendel )


Megkérdezhetem, ki volt a dokid?

2009. máj. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnalom!Megkerdezhetem,hogy miert akarsz menni vizsgalatra?Van valami problema azt mondta a doki?Nekem is 2 volt, es most ujra babat varok,de soha nem mondtak,hogy baj lenne velem,mindig az volt,hogy ennek igy kellet lennie!Hazudnek ha nem felnek most sem meg csak 6 hetes vagyok,de mindig bennem van.

Ki volt a dokid?

2009. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszokat!

A dokim Sípos Attila volt. Régóta járok(tam) hozzá. Csak a magánrendelőbe. A bánásmód tökéletes volt, rosszat mondani rá nem tudok, de azt ne mondja nekem senki, hogy két terhesség szépen fejlődik a nyolcadik hétig és ott egyszerűen elhal és persze ennek semmi oka nincs. Levelezgettem az interneten több dokival és mind azt mondta, hogy vizsgáltassam ki magam. Mind a két alkalommal műszeres úton kellett befejezni a terhességet. A doki csinálta mind a kétszer. De egyszer még azt mondja az ember, hogy megesik. De kétszer!? A műtét után két héttelvoltam kontrollon és a doki mindent rendben talált. Azt mondta legyek türelmes és azt kérdezgette, hogy milyen a férjemmel a kapcsolat.

2009. máj. 13. 16:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja! Még annnyit, hogy azt hiszem pont ezen az oldalon "találkoztam" egy lánnyal, aki hasonlóan járt, mint én. Ő is ehhez a dokihoz járt, neki is azt mondta, hogy semmi gond. Aztán dokit váltott, aki talált nála "pár dolgot".Pontosan nem tudom mit, nem részletezte, gondolom a vetéléssel kapcsolatos gondot.
2009. máj. 13. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!