Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24,25 hetesen napkozben...

24,25 hetesen napkozben erzitek a baba mogasat?

Figyelt kérdés
En inkabb este szoktam erezni, olyankor viszont nagyon aktiv. Ez normalis hogy altalaban tobbnyire este erzem hogy mozog?
2011. nov. 14. 09:20
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem folyton bejelentkezik a fiam!

Nagyon kis aktív! :)

Éjszaka is többször ébren van és hát napközben is sokszor! Remélem nem így lesz ha megszületik! :)

Boldog babavárást!

24+2hkm

2011. nov. 14. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Koszonom, boldog babavarast kivanok neked is!
2011. nov. 14. 09:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia, 23+4 vagyok, második baba, reggel szoktam érezni kajálás után, majd délután ritkán de este mielőtt lefekszem akkor indul be:) nyomja fél éjszakán át:) most már próbálgatja az ébrenlét és alvás fázisokat, ami nem mindig a miénkkel egyforma, ne aggódj:)
2011. nov. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk sincs még rendszer,van amikor egész nap bokszol és éjjel alszik de olyan is van hogy éjjel van edzés és nappal alvás.Én azt tapasztaltam hogy ha nappal sok a dolgom és elfáradok akkor mozog keveset és éjjel pedig mikor pihennék ő akkor tombol igazán.


25hkm

2011. nov. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második babámat várom és nekem is nappal szinte nem mozog, de este aztán bepótolja. Tegnap is így volt. Ma még nem nagyon éreztem. Szokott is idegesíteni, hogy nem érzem. Ezért lefekszem a kanapéra vagy egy székre lecsúszva és ahogy megérzi, hogy vízszintes közelben vagyok egyből elkezd rugdosni. :)
2011. nov. 14. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem az első terhességemnél a pici fiam teljes mértékben felvette az én ritmusomat. Napközben mozgott rengeteget, este, éjszaka semmit.

Most 28 hetes vagyok, de már hetek óta a pici lánykám napközben is és este, éjszaka is sokat mozog. Azt vettem észre, hogy az utóbbi napokban már nem nagyon szereti, ha a hátamon fekszem hosszú ideig, és ilyenkor jelez, rúgkapál, bökdös, hogy váltsak pozíciót. Pl. éjszaka sokszor kelek arra, hogy a hátamon fekszem (erre ilyenkor már oda kell figyelni, nem nagyon jó a babának, mert kevés oxigén és tápanyag jut neki), és amikor a bal oldalamra fordulok -ami neki a legjobb-, akkor egyből elkezd táncolni az éjszaka kellős közepén. :D

2011. nov. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én igaz, hogy csak 22+3 napos vagyok. De gondolom nem baj ha írok! Az én babám nagyon hamar megmozdult és azóta is érzem minden áldott nap, ahogyan mozgolódik. Az utóbbi napokban pedig már annyira aktív, hogy kezd egy picit idegesiteni, mert szinte egész nap mocorog. Persze jó is mert tudom legalább, hogy jol van. Este pedig mikor lefekszem szépen elcsendesedik ő is és reggelig meg sem mozdul. Nagyon remélem ha kinn lesz is így lesz. Az nagyon jó lenne. Nektek is sokat mozog, rug a babátok?

2011. nov. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!