Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bejön számolással a baba neme?

Bejön számolással a baba neme?

Figyelt kérdés
a ciklus.hu-n írja, h mikor érdemes, ha fiút és mikor ha lányt akarsz. És mit kell tenned, h kiküszöböld az egyik nemet. bevált már valakinek?
2011. nov. 14. 00:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én kislányt akartam, és az is lett, bár szerintem nem a számításon múlt, én nem hiszek benne! Barátnőméknél egyik babánál sem jött be ez a számítgatás!
2011. nov. 14. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
vagy bejön vagy nem, 50%-ban
2011. nov. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát nálunk nem jött be. Pedig én hittem benne, van tudományos alapja a dolognak, de nagyon messze van a 100%tól.

Mindegy, azért majd nem hagyjuk a kis p*csösünket a kórházban :)

2011. nov. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én is nézegettem ilyen oldalakat, nagyjából fele-fele arányban írták mindkét nemet. Lány lett
2011. nov. 14. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a lányommal bejött, most is lányt jósolt de a uh fiút mutat eddig igaz még csak 18 hetes vagyok de elég meggyőző volt a nagy pöcös a monitoron:D
2011. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovu utáni nap voltunk együtt, és lányunk lesz , tehát nem jött be:))) fiamnál pedig négy nappal ovu előtt voltunk együtt tehát ott se jött be, viszont a kínai naptár mindkettőnél bejött:))
2011. nov. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát mi nagyon jó példa vagyunk erre. Második babánkat terveztük, már van egy 20 hónapos kislányunk. Én már az utolsó próbálkozós hónapban teljesen követtem a ciklus.hu-t. Mi végül is csak szerettünk volna egy kis tesót, de kicsit reménykedtünk hátha fiú lenne. Nekem pontosak voltak a ciklusaim, a peteérésem is pontosan a 15 nap volt. Mi valami oknál fogva csak 3-szor voltunk együtt egyszer menszesz alatt, egyszer peteérés után egy nappal és peteérés után 3 nappal. Tehát elvileg pont akkor voltunk együtt amikor fiút szeretne valaki.Másrészt volt egy kis fertőzésem és azt mondta az orvos, hogy ez amiatt lehetett mert sokat mosakszok és savasítani kell. Tehát túl lúgos voltam belül. Erre is azt olvastam, hogy aki fiút szeretne lúgosítani kell, hát nálunk ez is bejött. Legutóbbi ultrahangon 15 hetesen azt láttuk , hogy kisfiú lesz. Nálunk ez a számolás nagyon is bejött, még ha véletlen is lett így :)
2011. nov. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen, ezt a lúgosítást-savasítást olvastam. elvileg a savas környezet kiirtja a hímivarsejteket. Köszi a válaszokat! Azért majd ki fogjuk próbálni, hátha bejön.
2011. nov. 15. 09:44
 9/12 anonim ***** válasza:
Lányt vagy fiút szeretnél?
2011. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
kislányt szeretnék, még van idő addig, de amit lehet előre begyűjtök :)
2011. dec. 8. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!