Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Majus kozepere varom a babamat...

Majus kozepere varom a babamat es mar most rajtam van a vasarlasi laz. Szerintetek tul korai elkezdeni babaruhakat es kiegeszitoket vasarolni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre nagyon sokféle választ fogsz kapni, leírom a mi verziónkat.

Nálunk nagyon erősen él a babona (a családban), hogy nem szabad előre vásárolgatni (volt újszülött-halál a családban).

Így mi kivártuk legalább a 28. hetet, mikortól már jó eséllyel életben tartható a kicsi, addig semmit de semmit nem vettünk.

A 30. hétig dolgoztam, utána vásároltunk mindent, de nézelődni azért lehet korábban is, amikor mentünk vásárolni, már határozott elképzelésem volt, mit is szeretnék.

Meg aztán sok helyről kaptunk/örököltünk 1-2 dolgot, megvártam mit kapunk, és a ruhákat pl. csak ezután vettem meg, tudva hogy mi hiányzik.

A bútorokat a 34. héten szereltük össze, utána már csak a mosás-vasalás maradt.

2011. nov. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia én Április közepére várom a picurt de szinte már minden megvan :)
2011. nov. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A butorok beszerzeset en is a vegere szeretnem hagyni hiszen meg csak most koltozunk uj hazba es a gyerekszobat is ki kell meg festeni meg ilyesmi. Csak gondoltam, ha meglatok valami aranyos kis ruhat ami megtetszik akkor azt csak megveszem :)
2011. nov. 14. 11:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg nyugodtan. Jót tesz a lelked nek. Én még terhes sem voltam, amikor a nővérem elkezdte áthordani az összes gyerekcuccot, amit a fiai kinőttek . kiskádon át a ruhákig mindent...
2011. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato kommenteket! Azt hiszem ma munka utan fogom magam es beszerzek egy-ket dolgot :)
2011. nov. 14. 11:25
 6/6 anonim válasza:
Én is májusra vagyok kiírva és már alig várom, hogy kiderüljön, hogy fiúcska vagy kislány van odabenn. Na onnantól kezdve biztos, hogy én is nekiszaladok a boltoknak! :) Te tudod már, hogy mi lesz?
2011. nov. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!