Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől fájnak mg mindig a...

Mitől fájnak mg mindig a melleim, mellbimbóim? 22 hetes kismama vagyok a 2. babámat várom és már a legeleje óta igy van. Várom a válaszokat

Figyelt kérdés
2011. nov. 14. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
A terhesseg ilyen. Mindenkinel minden alkalommal mas es mas tunetek vannak. Esetleg okozhatja az is, ha meg mindig szopizik az elso babad, de ez csak egy otlet.
2011. nov. 14. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem, már nem...
2011. nov. 14. 22:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Teljesen normális!A hormonok okozzák.Én is a másodikkal vagyok terhes, és igaz még csak 20 hetes, de ugyanúgy fájnak, mint amikor a tesztet megcsináltam.Elsővel az egész mellem fájt, most csak a bimbóm.Igen, mindegyik terhesség más:)
2011. nov. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 25 hetes vagyok és még mindig fájnak a melleim,sőt hányingerem is van elég sokszor,hányni pedig csak a 20 héten hánytam előtte se utána se.
2011. nov. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!