Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A pozitív terhességi teszt,...

A pozitív terhességi teszt, jobban szólva,2db pozitív terhességi teszt mindenféleképpen terhességet jelent?

Figyelt kérdés
Mármint persze tudom, hogy amúgy azt jelzi, de nem lehet 2 csík valami mástól is?
2011. nov. 15. 15:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Hát akkor hidd el hogy babád lesz!És ne fantáziálj máson.
2011. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
IGEN! GRATULÁLOK! Amikor nekem pozitívat mutatott én sem akartam elhinni, három tesztet csináltam mind a 3 pozitív lett. Azt mondta a dokim nincs mese itt baba lesz :) 9hkm
2011. nov. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Én sem akartam elhinni, fel is tettem itt egy hasonló kérdést. Azóta másfél éves a kisfiam! :)))

Gratulálok, akármilyen hihetetlen, babát vársz!!! Az ne ijesszen neg, ha nincs semmi tüneted, nekem is csak 6-7 hetesen kezdődtek a kellemetlenségek.

2011. nov. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
remélem igazatok van, holnap kiderül 100%ra:) ha 5 hetes és 3 napos vagyok, tehát 5 hetes és 4 napos leszek holnap dokinál, szerintetek látni fog már valamit? Semmi tünetem nincs még, csak a mellem fáj, és ennyi. Se hányinger, se émelygés... holnap írok, mi lett az eredmény, de őszintén félek, h esetleg vmi ciszta miatt vagy valami, olvastam, hogy van ilyen... igaz múlt hónapban is teszteltem, mert próbálkozunk, és akkor totál negatív lett, lehetséges,hogy ciszta ilyen hamar 1 hónapon belül kialakuljon, ami hcg-t termel? Bár hülyeség tudom, mert 8napja késik, nem tudom,mért nem bírom felfogni,de nagyon hihetetlen számomra. Tudom, hogy próbálkozunk, tehát számítanom kellett rá, de szerintem nem gondoltam bele igazán, mert most meg nem tudom elképzelni, hogy ÉN terhes vagyok, ÉN anyuka leszek.. számomra ez most olyan, mint látni a télapót, hogy tényleg létezik:)) köszönöm a válaszokat
2011. nov. 16. 08:25
 15/18 anonim ***** válasza:

Petezsákot már biztos láthat a doki, de lehet, h vissza fog hívni 1-2 héttel későbbre, h szívhangot is lásson. Várjuk a beszámolót!


Jó hallani, h semmi tünetetek sincs. Pár napja tettem ki egy kérdést, mert nekem ugyan volt (csak időnkén jön elő) vmi fura érzésem, de semmi más. Én hétvégén tesztelek. Fura lenne, h most jött volna össze, mert ennyi év után már feladtam.

2011. nov. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nekem se volt az elején tünetem.A 10.héten kezdődött és a 16.hétig tartott.Azt az időszakot nem kívánom vissza.
2011. nov. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 lery21 válasza:

Pozitív lett a tesztem (azonnal megjelent a két csík) elolvastam a válaszokat, de olyannal ami velem történt nem találkoztam.

Másnap elmentem ultrahangra és kiderült, hogy két hete elhalt a terhességem nagyon kezdeti stádiumban. Két nap múlva erős vérzés, műtét.

Ezzel csak azt akartam megosztani, hogy a pozitív teszt nem jelent egyértelműen létező terhességet.

2011. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Utolsó nagyon sajnálom, ami veled történt!! Én azóta már a 11. hétben vagyok, viszont semmit sem tudok még a piciről, ugyanis Angliában vagyok, itt a 12. hétig nem nézik meg, csak, ha vérzés van. De január 5-én látni fogom, alig várom:)
2011. dec. 29. 14:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!