Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meg rövidült méhnyak mit jelent?

Meg rövidült méhnyak mit jelent?

Figyelt kérdés
35 hetes vagyok a doki annyit mondott hogy pihenjek sokat! A méhszájam az zárt még!!!!
2011. nov. 15. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Nálam is volt ilyen!

Pontosan nem tudom, h mit jelent, de nálam a sok meló miatt alakult ki, tényleg fontos, h sokat pihenj!

2011. nov. 15. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A méhnyak hossza 3 ujjnyi aztán ahogy közeledik a szülés úgy rövidül meg addig amíg el nem tűnik teljesen ezt számokkal jelzik ugyan úgy ahogy a nyitottságát.

A 3000-es méhszáj azt jelenti hogy még 3ujjnyi hosszú és a nullák pedig azt hogy külső belső középső teljesen zárt.

Nekem például a 34-ik héten 2111-es volt ami azt jelenti hogy 2 ujjnyira megrövidült,és 1 ujjnyira teljesen nyitva.

Most vagyok 39hetes és 2222-es a méhszájam.

Neked mennyi?

Én magnéziumot szedtem a 36.ik hétig és pihentem sokat így hát még egyben vagyok remélem már nem sokáig! :)

2011. nov. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! Azt nem mondta a doki nem írta rá a papírra csak ennyit mondott
2011. nov. 15. 17:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha nem írta rá honnan tudja legközelebb, hogy mi van?Nincs olyan rajta hogy CG: ?Kis-könyvedben sem?És azt sem mondta mennyivel rövidült meg?
2011. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Semmit nm mondott sajnos nem értem én sem
2011. nov. 15. 18:28
 6/7 anonim ***** válasza:
Sokat kell pihenni. Nekem a 33. héten elindult a szülés, megrövidült a méhnyak, de zárt volt a méhszáj, még vissza tudták tatani. Figyeltem, hogy nagyon ne erőltessem meg magam, végül túlhordtam.
2011. nov. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. héttől 2000-es, azaz 2 ujjnyi a méhnyak, nekem erre semmi extrát nem mondott a doki, azóta sem változott, zárt vagyok, ez a lényeg, mindig ezt hangsúlyozza ki.

Én mindent csináltam amúgy, utaztam külföldre, lakást felújítottunk, szóval nem kíméltem magam, mondjuk nekem a doki nem is mondta, hogy pihenjek.

De!Ha neked azt mondta a dokid, hogy pihenj, akkor szerintem pihenj, főleg ha megteheted!Nemsokára úgysem lesz túl sok időd rá!


27 hkm

2011. nov. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!