Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magánrendelésen az UH vizsgála...

Magánrendelésen az UH vizsgálatra ugye bejöhet a párom?

Figyelt kérdés

9 hetes kismama vagyok, és ma megyünk először magánrendelésre UH vizsgálatra. Előtte az SZTK-s rendelésen nem engedték be a páromat.

Szerintetek most beengedik majd, mert nagyon szeretné megnézni, hogy hogy dobog a picikénk szíve:) ?


Ki hogyan tapasztalta?


2011. nov. 16. 11:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Páromat bárhová beengedték.

Magánrendelőben meg főleg, ahol jó pénzt fizetsz...

Ha a doki húzná is a száját, akkor is mond meg neki, hogy a pároddal akarsz bemenni és kész.

De amúgy szerintem a legtöbb helyen simán beengedik az apukát is.

2011. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az UH-ra mindenhol beengedik az apát, ha kérik a szülök. A nögyógyászati vizsgálatra viszont általában nem (söt tudtommal nem is szabad)
2011. nov. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
UH-ra mindig bejöhet a párom, viszont amikor kézzel vizsgál a doki, akkor kiküldi. De utána mindig visszajöhet :)
2011. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat:) Ez jó hír, hogy akkor beengedik:)


Az elején szerintetek már jöjjön be velem, vagy majd csak akkor amikor mondja a doki, hogy most megvizsgál-és akkor szóljak neki, hogy a párom is bejöhet?!

2011. nov. 16. 12:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Az első alkalommal bementem a dokihoz, és mikor mondta, hogy feküdjek az uh géphez, akkor megkérdeztem gyorsan, hogy a párom is bejöhet-e. A válasz persze igen volt, így gyorsan kiszóltam a páromnak, hogy jöjjön be. A többi alkalomkor pedig már párom is automatikusan jött be velem. Őt a vizsgálatkor sem zavarta ki a doki.
2011. nov. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm, akkor én is így fogom csinálni :)
2011. nov. 16. 12:07
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mikor sorra kerülsz még az ajtóba kérdezd meg bejöhet-e a párom?Szerintem úgyis uh-al kezdik bár az én páromat az orvosom a vizsgálatnál sem küldte ki először meg is lepődött mert nem tudta mi lesz de azóta megszokta,sőt ő segít már nekem öltözködni is mert a cipő felvétel már elég bajos.:)

üdv 39+3 hkm

2011. nov. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én most jövök UH-rol és a férjemet mindig beszólitja az aszinsztens, mikor már van mit látni.

A multkor még anyósom is bent volt. Az orvosom nem huzta a száját, sőt tetszett neki, hogy meg akarom mutatni a babát a nagymamának is. Azt mondta ilyen még nem volt, de anyósom olyan boldog volt ettöl. Mindenkinek eldicsekedte, hogy a menye meghívta UH-ra.

2011. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá,mert 9 hetesen hüvelyi lesz valószínű az uh-d és sok doki feszélyezve érzi magát,hogy az apa is ott nézi,ahogy anyuba benne van az uh fej. Nálunk nem jöhetett be,se magánon se a kórházba. Mikor most 15 hetesen voltam, és már hasi uh-m volt akkor megkérdeztem a dokit,hogy a párom nem látta még. Bejöhet-e? Mondta megvizsgál és utána behívja. El is magyarázott neki mindent mi hol van. A baba még integetett is apának!
2011. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én párom ha velem volt és be szeretett volna jönni, akkor automatikusan jött be velem. Az elején kicsit meg is lepődött, mert azt hitte hasi UH lesz, de hüvelyi volt. A doki oda is hívta maga mellé, hogy megmutassa neki mi hol van. Egyszer vizsgálaton is bent volt, de nem volt belőle probléma.

SZTK-s rendelésen sem küldték ki UH-ról.

2011. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!