Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha kis bizsergéseket és...

Ha kis bizsergéseket és keményedéseket érzek akkor azok jelenthetik hogy lassan eljön az idö, de mennyinek kell lennie kb hogy már beinduljon?

Figyelt kérdés
napi 10x tuti érzem kb három napja.ideje lenne még másfél hetem van vissza,de nem rendszeresek és nem fájnak.nektek hgoy volt mielött megindult a szülés?
2011. nov. 16. 19:41
 1/3 coffeez ***** válasza:
Én semmit nem érzetem. Egyik este nagyon álmosan még gondoltam kimegyek pisilni mielőtt alszok, és ahogy felültem zutty, elöntött a magzatvíz.
2011. nov. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem baromi sokszor keményedett a hasam, de ez még nem jelentett semmit.

Amúgy nekem sem volt konkrét előjel. Bementem dokihoz, aki közölte,hogy ma már nem megyek haza. Én meg csak lestem, de igaza lett, estére meglett a babám. :)

Amúgy ez 40 hét 3 naposan volt, és a 36. héttől elég erős keményedéseim voltak.

2011. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok 38 hét 1 naposan. De most már nagyon jó lenne, ha kibújna, mert szombat óta rohamosan romlok (keményedések, vizesedés ujjakban, arcon, hányingerek, extra fáradtság, derékfájások), de eddig még semmi. Minden este azt hiszem itt az idő, de....eddig még nem.
2011. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!