Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Azt mondják, hogy a baba...

Azt mondják, hogy a baba ideje nagy részlét alvással tölti a pocakban. Az én babám folyton fészkalódik, mocorog! Éjszaka ami nyugisabb. Remélem jól érzi magát?!

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyi idős terhes vagy. Én úgy tudom,hogy csak egy x idő után alakul ki maga az alvás náluk!
2011. nov. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
30
2011. nov. 17. 11:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes uh-n a babám aludt, úgy kellett felkelteni, hogy megtudják nézni mindenét, elsőnek szólt!!!
2011. nov. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem egész terhesség alatt 'csendes' volt a lányom. Viszont, ha valami nem tetszett neki, akkor ütött vágott.

Utolsó 3 hétben volt, hogy este 9kor aludtam és éjszaka 2-kor felébredtem.. ilyenkor ő is felkelt. Nem tudom miért volt ez így.. Ekkor neteztem 1-2-3 órát és aludtunk tovább, vagyis igazából én, mert ő szerintem aludt tovább :))

4 hónapos múlt tegnap és nyugis most is, éjszaka alszik, nappal evések között 1 órát, babakocsiban átl. 2-3 órát.

2011. nov. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az enyém a 18.héttől szinte meg sem állt,főleg este amikor én pihentem volna.
2011. nov. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én babámnál már meg lehet figyelni mikor van fent és mikor alszik, mert ha fent van kalimpál ezerrel, ha alszik, akkor meg meg se moccan.

Nekem például éjjel amikor alszom, akkor sosem mocorog, aztán amikor felkelek reggel, akkor is rá vagy fél órára kezd el mocorogni, amikor már én is jobban.

Meg nálunk egyértelműen ha eszek akkor fent van, utána meg bealszik :)

Biztos jól érzik magukat, de mint minden embernek más a ritmusuk, más az alvásigényük!

2011. nov. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom egy duracell nyuszi volt már a hasamban is. Mint egy kis alien :)


Egészséges duracell nyuszi idekinn is. Az első évből nincs olyan képünk, ahol vagy a keze, vagy a lába ne lenne elmosódva annyira mozgékony.


Nem hiperaktív, jól fejlett immár kislány :)


Szóval szerintem ne hallgass a jóakarókra, az egymásnak ellentmondó tanácsokra. Minden baba más és más. Sőt elárulok egy titkot, ne görcsölj rá a babanevelési könyvekre. A gyerkőcöd úgysem olvassa tehát nem aszerint fog viselkedni. :) Egy csomó idegeskedést és parázást megoldasz vele.


Nálunk is repült a suttogó a kukába miután majd szívbajt kaptam, hogy az én csajszim nem annyit alszik, nem úgy eszik ahogy azt könyv szerint kéne :) Most pedig egy gyönyörű okos jólevő arányos kislány.


Boldog babavárást.

2011. nov. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!:-)
2011. nov. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!