Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan kerülhetném el a...

Hogyan kerülhetném el a vetélést? Terhes vagyok, de tegnap megjött nekem.

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 18:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Menj be a kórházba!Akár most fél 7kor is!
2011. nov. 17. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Menj be az ügyeletre,ne várd meg a holnapot.Addig a gép előtt idegeskedsz (meg egész éjszaka) a válaszainkon?
2011. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinálj? Fogod magad és bemész az ügyeletre, hogy terhes vagy, de vérzel! Ne legyél már ennyire.....
2011. nov. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem is értem, miért vagy még otthon?! Menj be a kórházba az ügyeletre. Ott mond el, hogy van 3 pozitív teszted, de elkezdtél vérezni. Ott majd eldöntik, hogy mi van veled.
2011. nov. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
ÜGYELET!!!
2011. nov. 17. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


A kérdező nincs 18 éves,azért itt kérdezősködik.És most nyugotan szabad lepontozni,de ha már most sem tudsz felelősséget vállalni a gyermekedért,mi lesz később?Nem véletlen,hogy érett emberek válallnak gyereket.Ha akarod azt a bébit (ha még megvan),állj a sarkadra és irány a doki.

2011. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Én ugyan így vagyok,de még rosszabb a helyzetem.Megjött a mensesem,3 nap helyett 1 hétig tartott elmúlt és 3 nap múlva megínt megjött. vasárnap,ekkor nagyon görcsöltem.Még mindig megvan.Ma vettem tesztet és pozítív lett. Rögtön hívtam a dokit. Azt mondta sokminden lehet. Kérdeztem hogy van-e esélyem még arra,hogy mefvan a baba és azt mondta,hogy persze,ez nem kízáró ok,peddig én még mindig folyamatossan vérzem. Én nekem csak keddre tudott időpontot adni. Nem nagyon merek benne hínni,de tudom butaság,de azért reménykedem.
2011. nov. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
VOltál orvosnál???
2011. nov. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Szia! ma csináltam még egy tesztet ami már negatív lett. De én két hete nagyon véreztem,ez várható volt. Veled mi újság?Szerintem veled nem lesz semmi gond.
2011. nov. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Na mi van veled?
2011. nov. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!