Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Baj lehet ha frissen festett...

Baj lehet ha frissen festett szobaban aludtam 2 orat?

Figyelt kérdés
32 hetes terhes vagyok es tegnap fejezte be este a ferjem a szobank festeset es ma aludtam ott 2 orat, de paraztam h vmi baj lesz igy lekoltoztunk a nappaliba aludni. Baja lehet a babanak v nekem?
2011. nov. 18. 02:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha vizes alapú a festék akkor nem lehet baj, de azért valóban jobb várni 1-2 napot.


Ha benzol vagy hasonló káros oldószeres festék volt az bizony baj.

2011. nov. 18. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gondolom diszperzit vagy ilyesmivel kente le. Attól nem lesz baj. Amúgy pedig ha például lefesti délig, majd szellőztettetek estig akkor már lehet aludni akár egész este is ott. Gondolom ilyen időben a szellőztetés nem ennyi volt, de az a pár óra nem gáz. Olyan festéket ami veszélyes lehet családi házak szobafalára nem szoktak használni.
2011. nov. 18. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!